Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házibulin cumizott már vki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házibulin cumizott már vki nyilvánosan többiek előtt? Gáz ilyet csinálni vagy izgalmas?

Figyelt kérdés
Én már csináltam érdekelne más véleménye

aug. 10. 18:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Üvegezés feledataként közösen szopiztunk egy pasit.
aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ciki ha a jelen lévők nem tartják a szájukat - márpedig általában nem szokták. Ha exhibicionista vagy akkor menj dogging helyre, swignerbe, szexmoziba onnan nem kerül ki infó ki volt és ki nem.
aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
Izgis foleghogy nekem majonézt is nyomtak a péniszre 20l
aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Haverom hasáról, boxeréről kellett tejszínhabot lenyalnom. Nagyon tetszett.
aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Egyedüli lányként voltam egy póker partyn. Kicsit sokat ittunk, aztán 2 pasit kellett egyszerre szopnom egy fogadás miatt. Kb 8-9 másik pasi előtt. A számba élveztek el szinte egyszerre. Annyira felizgultam közben,hogy egy harmadik pasi mikor felsegìtett a térdelésből hagytam, hogy felfektessen az asztalra és ott mindenki előtt megdugjon ő és még utána 2 másik pasi.
aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Engem munkahelyi buliban cumiztattak bekötött szemmel. Nagyon izgalmas volt, nem tudtam mikor melyik kollégát szopom.
aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, nem ítélem el. Irigylem azokat akik ilyen lazán, nyitottan megélik az élvezeteket.

Fogadó félként nekem is izgalmasan hangzik, bár könnyen lehet, hogy közönség előtt nekem nem állna fel.

aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa üvegezős játék alkalmával.
aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
22%
Jo sok kamu valasz, jo a fantaziatok :D
szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%
A 15-ös extra kamu, de a 16-os is blőd f@szság. Lehet az is, hogy a két válaszadó ugyanaz. Annyira kínosak vagytok néhányan... :D
szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!