Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen partner specifikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen partner specifikus dolgokat mennyi idő alatt lehet megszokni?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmmel kb 3 hónapja szexelünk, és nem kifejezetten rossz, csak szokatlan, vannak “furcsább” dolgai. Például lovaglóban szereti úgy a mellkasomra tenni a kezét, középre, hogy közben én is fogjam az ő kezét ott. Általában mikor igazán belelendülnék, és rendesen csinálnám, akkor kér, hogy lassítsak. Mikor orgazmusa van, akkor meg kell állnom, és ő még kézzel simogatja fél percig, majd elmegy, ami után még mindig várnom kell, és csak úgy folytathatom. Szex előtt várnom kell amíg simogatja magát, mielőtt kezdhetnénk. Vagy ezt végig szopás közben is csinálja, aztán végre betehetem, stb.

Néha nem annyira szeretem kivárni ezeket az időket, meg mikor az orgazmusa közben meg kell állni, akkor van hogy többször rászorít, ilyenkor van, hogy elkezdeném dugni, de kézzel tolja el az alhasamat, meg mondja, hogy ne, ne csináljam, stb. Majd megkér, hogy vegyem ki, és térdelve, szigorúan zárt lábakkal, leszop, aztán rögtön megy a fürdőbe.

Mondja, hogy beszélgetne a szexről, de nem tudom mit, azt csinálni kell és kész.:D Mit dumáljunk róla?:D



aug. 10. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs gond a barátnőddel
aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már ott bukott a dolog, hogy neked ez gond.


Én élvezem az együttlétet egy nővel mindegy mit hogyan szeret, vagy hogy jó neki. Te vagy a férfi, neked van kolbászod, tedd azt ami jó neki, hiszen neked nem esik nehezedre.

aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Össze kell szokni nyilván, de 1-2 hónap alatt sikerült mindig, és az elején is izgatóak ezek. Az én barátnőmnek is van 1-2 hülyesége, de nekem is vannak kéréseim, hogy melyik pózban hogy csináljuk, a végén nem tudok akárhogy elmenni, szóval ez rendben van szerintem.
aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ennek már most vége:)
aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 miért? Hogy érted?
aug. 10. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, hogy az ilyen dolgok miért okoznak problémát?
aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 érdeklődő35 ***** válasza:
75%
Ezek neked miért gondok? Ő így szeret/tud elélvezni. Ha ez neked gond, szakítsatok, hogy olyannak lehessen aki figyel rá. Illetve beszéljétek meg, higy ok, neki így j9, de fele fele arányban, vagy ahogy tetszik szeretnéd úgy csinálni, ahogy neked a legjobb.
aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!