Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek specifikus az ízlése,el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek specifikus az ízlése,elüt a nagy átlagtól,az mind fétises?

Figyelt kérdés

Most nagy divat mindenre rámondani,hogy az illető fétises.Aki a szeplős nőket szereti az szeplőfétises,aki az izmos nőket az izmos nő fétises,aki a kis mellűeket az kis mell fétises stb. Szerintem ez csak ízlés dolga.

Azért kérdezem,mert én a nagyon kövér nőkért rajongok,s állandóan fétisesnek tartanak.Pedig csak ők tetszenek,ennyi.



2022. ápr. 8. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor számít fétisnek, amikor szinte kizárólagos és rendkívül hangsúlyos a szexuális ízlésedben. Az már csak hab a tortán, ha szélsőségekig fokozott viselkedéssel párosul, illetve a másik egészségére káros dolgok sem jelentenek visszatartó erőt.

Úgyhogy aki mániákusan napi szinten írogatja ki a "milyen a 200+ hölgyek puncija?" meg "csak én vagyok így, hogy nagyon-nagyon örülnék egy hatalmas testű barátnőnek" típusú kérdéseket, azt már nyugodtan lehet a fétis kategóriába sorolni.

2022. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A milyen testalkatú, hajszínú, szemszínű stb nők jönnek be, nem fétis, hanem ízlés.


Ha neked a extrán telt lányok tetszenek az nem fétis, csak ha vmi nagyon kapcsolódik még ehhez

2022. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A wikipédia így írja le:

"A szexuális fetisizmus lényege, hogy valamilyen, sokszor nem is kimondottan szexualitással vagy erotikával kapcsolatos tárgy vagy jelenség okoz nemi izgalmat."

Például van, aki valamilyen anyag (pl bőr vagy latex) látványára már felizgul, függetlenül attól, hogy mondjuk milyen csaj hordja vagy akár hordja-e valaki. A lábfetisizmus is ilyen, "normális" ember nem izgul fel más ember lábfejére, míg akinek ilyen fétise van, az igen.

Szimplán az, hogy valaki a kis melleket jobban szereti, vagy az, hogy valaki a teltebb lányokat vonzóbbnak látja, nem fétis. Ahogy az egyes válaszoló is írta, ezt csak akkor mondjuk, ha ez a dolog sokkal hangsúlyosabban jelenik meg, mint az normális lenne. Tehát pl. ha annyira rá vagy izgulva a kis mellekre, hogy az utcán is egy mp alatt felizgulsz egy kis mellű csajra, akkor az már fétisnek mondható.

2022. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor én félig fétises vagyok,félig nem......

Semmilyen tárgy nem vonz,csak a hatalmas női idomok.

Viszont ha meglátok az utcán egy extrém nagy nőt,legszívesebben azonnal ismerkednék vele. Csak sajnos ritkán látni akkora nőt,amekkora igazán lázba hoz.

2022. ápr. 8. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
4. Mekkora az akkora?
2022. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Nincs olyan, hogy félig fétises. Fétis kötődhet tárgyhoz, vagy kötődhet testi jellemzőhöz (kivétel mondjuk a nemi szervek). Esetedben tehát kövérség-fétis.

"hogy az utcán is egy mp alatt felizgulsz egy kis mellű csajra, akkor az már fétisnek mondható."

Ez szerintem nem annyira jó példa, elvégre formás kis cicik látványától akkor is könnyen felizgulhatsz, ha simán az ízlésed szerint vonzónak találod a kis melleket, illetve nincs infónk arról, hogy mennyi mindent vagy még képes izgatónak találni a kis melleken kívül.

2022. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
150-160 kg felettiek.
2022. ápr. 8. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem feltétlenül. Az a fétis, amit gyerekkori fixációk okoznak. Mondjuk jelen esetben a kövér nők is ilyenek.
2022. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!