Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő nem ügyes szopásban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem ügyes szopásban, azt hosszútávon kiválthatja azzal, hogy engedi a férfinak, hogy rendszeresen megdugja a száját?

Figyelt kérdés
Ahogy a férfinak jólesik, mélységre, tempóra, intenzitásra, teljesen nála van a kontroll, és akkor a nő részéről ennyiben merül ki az orális szex. Komolyan kérdezem, mert szoktátok mondani, hogy a jó szopás fontos, de nem minden nőnek van érzéke hozzá.

aug. 9. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, elég, ha dughatom a száját.
Nem elég, szeretném, ha nála lenne a kontroll és jól csinálná.
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Jobban szeretnek a pasik bevadulni közben, tapasztalat! 32/N
aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem annyi is elég, ha a punciját dughatom rendszeresen.
aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 VadApuci ***** válasza:
59%
én is csatlakoznék...ha kell simán átveszem az irányítást ;)
aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Én beérem csak egy felszopással is, aztán ha merev vagyok, akkor nekem már bőven elég a puncija, és még csak extra vadulás sem kell, ha ő maga nem kívánja azt kifejezetten... :P

Csak legyen punci!

Mert most sajnos nincs... :(

39/F

aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez borzasztó egyszerű, meg kell beszélni és elmondani hogy jó.

Ha a száj dugás megy azaz befér és bírja akkor meg lehet tanulni tanítani jól szopni is.

Kommunikáció

aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Te vagy az a nő?
aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
A barátnőm szarul csinálta az elején, engedte hogy dugjam a száját, és izgatott, de számomra nem volt elég, kellett, hogy leszopjon rendesen ő is. Az volt a jó rész, hogy teljesen nyitott volt az elején arra, hogy irányítsam, hogy csinálja, és mostmàr nagyon szuper (mélytorok sajnos nem megy, de kárpótol).
aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően igen, elég egy jó szájbadugás szájbaélvezéssel nekem ebben az esetben. De ha minden más pózban is teljesen passzív a csaj, pl. csak fekszik mint egy darab fa dugás közben, az azért hosszútávon nem nagy élmény.
aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Ne a száját, hanem a punciját engedje rendszeresen megdugni.
aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!