Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék olyan szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan szexpartnert találni, aki akkor is megcsinál amikor menstruálok? 😅

Figyelt kérdés

Nagyon vonz olyankor a szex, akkor vagyok a leg kivánósabb, viszont sok pasit ez zavar, szóval a következő szexpartneremet már direkt így szeretném keresni😅

27/N


aug. 9. 14:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nincs még egy barátnőd aki hasonlót keres?
aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan csajom, akit rendszeresen dugtam, amikor mensizett. Ő is nagyon kancás volt olyankor, illetve remek görcsoldó is az orgazmus. Ráadásul gond nélkül bele is lehetett élvezni a puncijába. Tettünk magunk alá egy törölközőt, illetve elélvezés után gyorsan-ügyesen el kellett jutni a fürdőszobába tisztálkodni. Orál persze olyankor nem volt, csiklózás kézzel igen. (Volt olyan is, hogy nem volt klasszikus dugás, csak egy egészsègügyi elélveztetés a kezemmel csiklón, akár bugyin keresztül kiskifli-nagykifliben. De ilyen más csajjal is volt.)

Persze mindez téged nem érdekel, mert itt írom 😀

aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Benne vagyok akkor is.

Írj, ha gondolod!

aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Engem nagyon izgat olyankor a szex a lányokkal.

Kár hogy nem keresel partnert erre.

aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Keres, csak nem itt. 😉
aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Akkor nem létezik számunkra
aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nekem nőként soha egyetlen partnerem sem volt ellene, sőt gyakran kifejtették, hogy őket ez semmilyen szinten nem érdekli. Persze meg szoktam kérdezni, hogy probléma-e nekik, de eddig 100%-ban az volt a válasz, hogy dehogyis. (Mondjuk nekem az első két nap kizáró ok, mert olyankor eléggé görcsölök, de a harmadiktól szinte mindig szoktam.)


Sötét törölköző, vagy zuhanyzó, esetleg kád.

aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Taplofej ***** válasza:
Vannak pont az efféle alkalmakra kitalált mini szivacsok, simán lehet szexelni, ha a lány ilyet használ.
aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18

A menstruálás pont ugyanaz a kategória, mint a punciszőr. Igazából inkább a nők saját problémája, maguk generálják maguknak, sokkal jobban feszülnek rajta, mint a férfiak 80 %-a, akiknek vagy pont mindegy, vagy még szexi is.

aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!