Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem találok olyan társkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok olyan társkereső vagy szexpartner kereső oldalt ami működik és van személyes találkozás is belőle?.Melyik oldal ami jó? Tapasztalat?48f

Figyelt kérdés

#társkeresés #Békés megye #szexpartner kerső
júl. 13. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik. Csak a rosszlányok
júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ha nem nézel ki jól
júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem az oldallal van a baj...
júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En a legtobb tarskereson osszehoztam a randit a csajokkal
júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írták nem az oldal hibája.

Az ilyenek oldalak a való élet online változata. Ha az életben nem megy akkor online se fog. Engedd el. Minél többet próbálkozol annál rosszabb lesz a sok csalódás miatt...

júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tinder, ez az az app.


De férfiként ne várj csodát, jobban jársz ha buliban szedsz fel egy csajt. oda amúgyis csak ribik járnak.

júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól olvastam nem találsz számodra megfelelő társkeresőt, akkor van egy rosszhírem. Túlságosan átlagos és hétköznapi pasi lehetsz mint én. 5 nap meló 2 nap pihi és alacsony munkakör rémes fizetéssel. Az ilyen pasikat küldik el melegebb éghajlatra a királykisasszonyok meg az átlagos nők is már, vagy csak ghostingolnak ami annyit jelent hogy olvasta az üzenetet de nem akar válaszolni neked. Én ismerem mindkettő opciót kérdező. Te nálad melyik volt sűrűbben?
júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!