Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kora reggeli szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kora reggeli szex?

Figyelt kérdés
Az emberek nagy része ilyenkor még alszik, vagy nem rég ébredt és álmos, vagy épp munkába készül. Azért egy jó szex ezekben a korai órákban, fel tudja dobni az ember napját? Vagy inkább marad a esti órákra a testi együttlét?

aug. 8. 05:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Én sokkal jobban élvezem és kívánom a szexet reggel, mint egy hosszú nap végén fáradtan… :D
aug. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Inkabb hetvegere

Hetkoznap gondolni se akarok a szexre annyira faradt vagyok

aug. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Legjobb! Már ha van kivel...


Jól indul a nap! Keményebb a farkam is ébredéskor, mint este, hulla fáradtan! A mozgás is sokkal jobban esik! Szóval bika vagyok ilyenkor! Pech hogy nincs nőm! 😁

aug. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Sosem szerettem. Nem az én világom.
aug. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Most szoptam le a barátom 23/l
aug. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, én nagyon adnám. Sokszor kelek nedvesen. Csak párom sokkal később kel.
aug. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Reggel kicsaptam mert nem birtam tovabb, most meg egesz nap faradt leszek emiatt
aug. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk évek óta a reggeli rutin része. Sokkal jobb, ha orgazmussal indul a nap! 😁
aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoktuk reggel 20l
aug. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Imádom a hajnali szexet . Nincs is annál jobb mikor arra kelek h a pasim ujjaz 😁
aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!