Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélyem a lánynál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a lánynál?

Figyelt kérdés

Hónapok óta beszélgetünk, nagyon szép arca van, formás fenék és utóbbi időben sokat mondja hogy nagyon cuki vagyok.


Próbáltam már randira hívni de azt mondta neki idő kell hogy vkit megkedveljen és még nem volt kapcsolata nem akarja elsietni a randizást sem.


Majdnem mindennap órákat beszélgetünk. Viszont utóbbi időben észrevettem hogy amikor talizunk és egy vki ír neki akkor azonnal válaszol és nem mutatja mit ír. De gondolom csak nem vagyok barátzóna mivel akkor beszelne arról hogy más fiukkal mi van stb


Szerintetek van még esélyem erre a nagyon jó csajra vagy titokban alakul vmi?



aug. 7. 10:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarlak elkeseriteni, de szerintem friendzone-olt mar teged, es onnan kb lehetetlen kikerulni egy csajnal.
aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Miből gondolod?

aug. 7. 11:03
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is el kell hogy keseritselek de az 1-es válaszolónak adok igazat

Ez Sajnos Friendzone :(

aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mit tudok tenni?
aug. 7. 11:04
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedvel téged meg jópofa vagy , de nem szerelmes.
aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hol rontottam el?
aug. 7. 11:06
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Hát felkötöd a gatyád

Felveszed fejben a 100%os macsó pasi önbizalmad és keresel mást

Egy sokkal jobbat aki nem barát zónába tesz hanem télleg bejöttök egymásnak

És akkor minden szuper lesz.

aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a sehol nem rontottad el kategoria, csak egyszeruen nem jossz be neki kulsoleg.
aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Amíg nem vagyok párkapcsolatban valakivel, addig semmi köze a másiknak, hogy kivel beszélgetek és mit.

Még ha arról is van szó, hogy anyám ír, hogy vigyek neki a boltból valamit.


Alapon pedig bunkóság a csaj részéről, hogy pötyögteti a telefont egy tali vagy randi alatt...


Jómagam már hagytam ott pasit azért, mert telefonozgatott és nem a jelennek, talinak élt, amire egyeztettünk időpontot.


A részedről észrevettem, hogy semmilyen belső tulajdonságot nem írtál róla, csak a külsejét említed. Így én se vennélek komolyan.


Esélyed ott van, beszélsz és taliztok is. Az más kérdés, hogy mit teszel.

Pl nem ártana a személyiségét is megkedvelni, többet tudni róla s azt hogy passzoltok-e személyiség alapján is.


Meg egyéb tényezők, mint pl hormonálisan passzoltok-e illatban, szexuális étvágyatok, szeretkezési formátok, pózok, fétisek stb.


Nem árt ezekről se idővel beszélni.


Jelenlegi fiúkámnak is mondtam, ha nem bánja részemről kell minimum fél év személyes talis ismerkedés. Komolyan gondolom vele a dolgokat, hormon illata megbolondított, de nem fekszem le vele még.

Meg akarom ismerni.


A testi vonzalom fontos, de vannak más jelentős tényezők is, amik kellenek a jó kapcsolathoz és az oltári jó szexhez.


31N

aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Figyu, megismerkedsz egy csajjal, elhívod randizni max 3x ha ez után sem csókolod meg akkor minden további próbálkozás egyszerű időpocsékolás.

Ez a 44 éves tapasztalatom

62F

aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!