Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmnek miért elég csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek miért elég csak heti 1 vagy 2 alkalom?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt az elején még benne voltunk akár egy este alatt 4szer is csináltuk mindig amikor együtt aludtunk. Most jelenleg ez heti eg kettő vagy három alkalom. Beszéltünk sokszor erről azt mondta ő ilyen az előző kapcsolataiba is ez baj volt.Nekem az előző kapcsolatomba napi 2 vagy 3 alkalom volt még munka mellett is.Emellett foglalkozik velem mert orálisan kényeztet de általában ezt is 2 naponta. Kezdeményezni már nem kezdeménezek mert visszautasitás lenne a vége. Már beszéltünk erről sokszor, de valahogy semmi nem változott.Tudja hogy nekem nagyon van rá szükségem én meg tudom hogy neki nem igazán. Egy iszonyat szép nőről van szó bomba teste is van szóval nehéz ellenálljak. Amikor szexelünk akkor megszétszedjük az ágyat szó szerint ott meg abszolút látszik hogy szereti.Nem szeretném elvesziteni mert nagyon értelmes lány sok mindent megtudunk beszélni csak valahogy ezt nem.Esetleg van valakinek valami ötlete hogy ne menjen erre a kapcsolatunk?

aug. 5. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtok megegyezni akkor ez bukó. Nem azonos az igényeitek.
aug. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Nézz csak utána, hogy átlag nő és férfi mennyit masztizik/szexel egy héten.


Átlag nő kb heti 1-2 alkalom.


Nálam napi 2-15...


Aki szingliként se igen aktív az párkapcsolatban sem lesz az. Max az elején, amikor még újdonság a másikkal való dolog.


Ezért érdemes a hosszas ismerkedés és beszélgetés. Ilyen témákban is.


Arról senmi sem tehet, hogy milyen szinten termelődnek a hormonok a testében. Legyen az férfi vagy nő.


Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol számomra nem volt ideális a szexuális szintje a faszinak.


Hiába szerettem, imádtam, jól nézett ki, egyszerűen nekem kín volt a heti 1 alkalom kb.

Sőt roppant kevés nekem 1 alkalom egy napra is.


Akivel pedig alakulgat a kapcsolatom nagyon hasonló cipőben járt, így nyitottabban tudtunk már az első pillanattól beszélni ezen dolgokról.

Meg is van az összhang szexben is.


Az intimitás fontos szerepet tölt be a kapcsolatban, nem lehet félvállon venni.

aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Mert nem vagy elég jó.
aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Más a libidótok
aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Majd 20 év múlva nézd meg mi lesz!
aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Meg lehet oldani másképp.
aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert az emberek nem egyformák. Sem a zenei ízlésük, sem a kedvenc ételük, sem a magasságuk - így a libidójuk SEM. A csajodé meg ennyi. Nem egyezik a libidótok - fent meg leírták ez mire vezet hosszú távon.
aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem egy jó kapcsolatban nem az kéne meghatározó legyen, hogy heti 4-8 szex helyett "csak" 1-3 van. De ha te ennyire ösztönlény vagy és nem tudod mással lekötni az energiáid... nem igaz, hogy hisztizni kell a heti 1-3 szex/orál miatt. Ha ez ennyire szörnyű akkor max verd ki magadnak...
aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mennyire élvezi veled vagy egyáltalán úgy általában tudja e élvezni a szexet..

És, hogy te mennyire tudod őt tűzben tartani. Sokan ugyanis azt hiszik, hogy egész nap hozzá sem szólsz a nőhöz aztán este odatolod a farkad és a nő ájuldozni fog a kéjtől.. Hát nem fog. Annak ellenére, hogy magát a szexet akár tudja is élvezni de ha nincsen ráhangolódva akkor nehéz vele odajutni.

aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

8-as. Ez biológia... Hormon függő, és igenis fontos a szex a kapcsolatban, aki egészséges vagy az feletti hormontermeléssel rendelkezik.


Kínkeserves tud lenni és kapcsolatgyilkos, ha nagyon eltérő szinten van a két fél libidója.


Egyszerre hasad szét a szíved-tested-lelked, hogy akit szertsz nem élheted meg vele megfelelően balanszoltan a gyönyört.


A szex nem csak szex.

Tisztelet, odafigyelés, adok-kapok, egymás kényeztetése, bizalom, kötelék erősítő s lehetne még sorolni.


Az, hogy jómagad másképp működsz... Ez van.

Rossz lehet neked.


Egy igazán jó kapcsolatban minden jelen van és balanszolt. S egyik alap az, hogy hormonálisan passzol a két fél.

aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!