Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi a véleményetek erről az alakról? Fel tudnátok rá izgulni? (Kép)

Figyelt kérdés

A párom azt mondta hogy nem vonzódik a testemhez, mi lehet a gond? Kérlek őszintén! Eddig sem volt önbizalmam de most teljesen össze vagyok törve és ha tudnám hogy min kellene javítani akkor sokkal jobban érezném magam szóval kérlek segítsetek!


[link]


aug. 4. 11:23
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Én 28 éves vagyok, a párom pedig 30 és 5 éve vagyunk együtt.


Egyébként igen, a súly jogos felvetés, viszont azzal így önmagában szerintem nincs gond,vagyis hogy kövérnek nem érzem magam: 173 centihez vagyok 58 kiló, én inkább kicsit kevésnek is érzem és ez az egyik probléma lehet?

A lábaimat is túl görbének látom, és a kezeim is túl hosszúak.


16: igen, érdekel persze, köszönöm ha leírod!

aug. 4. 12:11
 22/49 anonim ***** válasza:
61%
Nincs az alakoddal semmi baj, de ezt nyilván te is tudod.
aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
87%

Akkor az alakod teljesen szuper, kezed is, lábad is.


A lábban vannak természetes görbületek, lásd google: felső (medialis) ív, alacsonyabb (laterális) ív, keresztboltozat (transzverzális boltozat)


#18

aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Itt válaszolok azoknak akik írták privátban hogy kamu kérdés, mivel sajnos csak 15 percenként küldhetek el egy üzenetet még mindig:


Szóval ez még mindig egy komoly kérdés, tényleg, és a fotón is én magam vagyok, igazából nem is értem hogy mi értelme lenne feltenni valaki másról egy ilyen kérdést.


Nagyon köszönöm azoknak akik komolyan veszik!

aug. 4. 12:43
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van.
aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
88%

Tökéletes!

Nekem is az jutott eszembe amit más is emített korábban, hogy aki nem izgul fel rád az vagy impotens vagy meleg. Biztos az a baja, hogy nincs kukacod, de ez nem a Te hibád!

aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Csinos alak, és igen fel tudnák rá.
aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Mekkora kamu
aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
65%
Meztelen jobban lehetne látni.
aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Biztos a tehenekre bukik.
aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!