Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi a véleményetek erről az alakról? Fel tudnátok rá izgulni? (Kép)

Figyelt kérdés

A párom azt mondta hogy nem vonzódik a testemhez, mi lehet a gond? Kérlek őszintén! Eddig sem volt önbizalmam de most teljesen össze vagyok törve és ha tudnám hogy min kellene javítani akkor sokkal jobban érezném magam szóval kérlek segítsetek!


[link]


aug. 4. 11:23
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
75%
Megnézném push-up nélkül is azért. Illetve nem látni a derekad, a sziluetted
aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
84%
Akkor a párod meleg. Ne legyél összetörve, nincs veled semmi baj. Jó az alakod és nőies vagy. Legyen egy kis önbizalmad. Nekem legalábbis bejössz ennyi alapján.
aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
84%
Gyönyörű vagy, isteni jó alakkal, meseszép lábakkal... a kis fekete miniruháért plusz tíz pont, nagyon szexi vagy benne! Bolondulnék érted, csak kár, hogy már elmúltam 50... Ne hagyd magad, tudd, hogy NŐ vagy és ragyogó!
aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
73%
hány éves vagy?
aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
81%

Hány évesek vagytok?

Mióta vagytok együtt?


Tudtad-e, hogy a testi vonzalom nem csak az alkattól, kinézettől függ?

Passzoltok-e hormon ügyileg?


Ezekre nem ártana tudni a válaszokat.


Ha pedig tudnád, akkor nem lenne önbizalom hiányod.


Megesik, hogy az embernek hiába van akármilyen jó teste... van, hogy nem passzolnak hormon ügyileg és nem vonzódnak egymáshoz.

Valakiknél már elején érezhető, mások meg csak azt veszik észre, hogy hiába van nagy szexuális étvágyuk, egyszerűen ellaposodik az illető mellett.


Sokan nincsenk ezzel tisztában, magyarázatot se tudnak mondani csak annyit, hogy nem vonzódnak a társukhoz.


Jómagam hiperszexuálisként is anno ütköztem ilyen esetbe.

Ha érdekel elmesélhetem külön.


Annyi, hogy én tudatosan megkértem az illetőt, hogy ne használjon semmilyen illatszert 1 hétig, hogy megszagolhassam őt. Ott bukott ki minden.

aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt itt vagy üzenetben is. Akinek még nem válaszoltam annak bocsi de új regisztrálóként csak 15 percenként írhatok választ.


Aki azt írta hogy a kérdés provokáció: Nem, ez teljesen komoly, kérlek ne jelentsétek mert tényleg komoly érzelmi válság közepén vagyok emiatt a téma miatt. És nyilván jól esik amiket írtatok, nagyon szépen köszönöm, de én tényleg valami megoldás miatt jöttem és nem önbizalom növelés céljából, azt csak az hozná meg ha a párom lenne elégedett velem.

aug. 4. 12:00
 17/49 anonim ***** válasza:
37%

Ebben a ruhában tök jó alakod van. De ez pont egy ügyesen csaló ruha, amiben orvosilag normás testsúly felső határa körüli (BMI: 23,5 körüli , pl. 170 cm-hez 68 kg) lány is egész jól tud kinézni.


Egy ilyen testalkatú lány 40+ éves férfi szemével már egész csinos, de 20 éves szemével meg azért duci...

aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nem tudom megmondani hogy ezzel mi a gond, mert nem látni.
aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez így van bocsi, de ennek a kapcsolatnak nem lesz sokáig folytatása.
aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el, itt nem te vagy a gond, hanem a párod. Sajnos az egyetlen jó megoldás, ha elválnak az útjaitok. Ha semmi építő jellegűt nem tud mondani, csak leépíti az önbizalmad, azzal nem válik a javadra.
aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!