Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket ez lelomboz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket ez lelomboz? 24L

Figyelt kérdés

Titeket lelomboz az, ha lovagló pózban az adott nőn van esetleg valami ruhadarab?

akár egy szexi fehérnemű, vagy az én esetemben egy alvós top maradt rajtam, de volt már h egy hosszú póló.

Azt tudni kell, hogy egy kicsit szégyenlős is vagyok, így jó érzés ha van rajtam valami, de félek hogy a barátom ezt egy idő után unalmasnak fogja tartani :(


aug. 4. 08:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10

Így teljesen érthető, mert nálunk is a barátom mindig mondja, h eddig kocka hasa volt, de most van egy nagyon pici pocija és az zavarja, de engem az méginkább izgat.

Akkor ahogy látom ez fordítva is igaz.

Kicsit megnyugodtam köszönöm😊

( nem én pontoztalak le)

aug. 4. 10:43
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyén függő.

Kinek mi jön be.


Hordj más szexi darabot, ami neked is tetszik.


Nekem párom imádja az adott ruhadarabokat szex alatt is és én is.


A szégyenlősséget viszont vetkőzd le... Milyen párkapcsolat az olyan, ahol nem vagy felszabadult?

aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
# nem gond már megszoktam a lényeg hogy segített amit írtam.
aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
28%
Inkább izgató
aug. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%
Gáz. A szexhez fel kell nőni.
aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!