Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket ez lelomboz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket ez lelomboz? 24L

Figyelt kérdés

Titeket lelomboz az, ha lovagló pózban az adott nőn van esetleg valami ruhadarab?

akár egy szexi fehérnemű, vagy az én esetemben egy alvós top maradt rajtam, de volt már h egy hosszú póló.

Azt tudni kell, hogy egy kicsit szégyenlős is vagyok, így jó érzés ha van rajtam valami, de félek hogy a barátom ezt egy idő után unalmasnak fogja tartani :(


aug. 4. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
ha csak épp úgy jött ki a lépés, akkor nem gond, de ha mindig maradna és takargatná magát, az már zavarna
aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
71%
Nem lomboz le, de zavar, ha egy olyan nővel kell dugnom, aki szégyenli a testét előttem.
aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Egy pasi ha szexelsz vele nem azokat a dolgokat látja amit te hibának gondolsz magadon.

Kb olyanok leszünk olyankor mint a bezsongott kutya meg a labda. Semmi más nem létezik csak a vágy és a nő egésze.

Szóval tök fölösleges takargatni magad, sőt neked is tud segíteni idővel elfogadni magad ha látod hogy mennyire oda van érted a párod úgy ahogy vagy...

aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 xKakashix ***** válasza:
73%

Párodnak kell tennie érte, hogy ne érezd ezt amikor vele vagy.

Nekem is volt ilyen párom, szégyellte a hasát, nyalás után elkezdtem szép lassan feljebb menni, húztam fel a pólóját közben puszilgattam végig a testét, mire felértem lent is volt a póló... Kis kreativitás kell csak.

aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 atitika ***** válasza:
37%
Mèg szexi is kezdèskènt, ha van rajtad valami. 👌
aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#3

De azért csak felizgat a nő teste, melle, egyéb testrésze?

Mert amit lefestettél az olyan, mintha mindegy lenne csak nő legyen

aug. 4. 09:27
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szeretem ha marad bármi a lányon, az elején még ok, de előbb utóbb szeretem akció közben mindig meztelenül látni.
aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még egy bokazokni is marad rajtad akkor tökéletesen nézel ki!
aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Jobb ha meztelen a lány,cicijeit illegnek-billegnek ide-oda, nagyon izgató.
aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
#6 Persze hogy felizgat, viszont amikor egy nőt vonzónak találok akkor az egész testet vonzó. Tehát lehet akár egy kis pocija is azt is vonzónak találom akkor.
aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!