Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Ez igaz sztori, nem kamu.

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mesélte (42eves no) hogy a fiának (15eves) ő szokta leborotválni a farkát. Ez szerintetek normális? Én ahogy ezt hallottam nem kaptam szikrát. Szerintem elfogadhatatlan az hogy egy fiú meztelenül legyen az anyja előtt,de nem meg az hogy az anyja fogdossa neki a farkát meg borotválja. Ti hogy gondoljátok?

Én férfi vagyok,de szerintem ez gusztustalan. Családon belüli meztelenkedés nálam elfogadhatatlan. Ti hogy latjatok?


aug. 3. 16:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem de nagyon nem. Ez undorító ahogy elkepzelem.
aug. 3. 16:19
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

Erre egyszerű a megoldás: ne képzeld el.


Ez kb. olyan, mint amikor a homofóbok állandóan azon rugóznak, hogy 2 férfi mit csinál egymással az ágyban :)


Mi lett volna, ha ennél durvábbat tudsz meg róluk?

aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Már így is elgondolkodtam hogy megyek e náluk legközelebb. Ja és az, hogy nekem ez az erkolcsoben nem fér bele undorító és nem baratkozom velük.
aug. 3. 16:24
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon gáz. Semmi szexualitással kapcsolatos nem tartozik a szülőre! Majd az lesz, hogy amikor a párjával együtt vannak, azt is végignézi a szülő?? Ez nem normális.
aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14. Na végre meg egy valaki. Rajtam kívül.aki normálisan gondolkodik
aug. 3. 16:33
 16/21 anonim ***** válasza:
25%
Nudista családról még nem hallottál? Ott meztelenül vannak egymás elött. Hogy ki szőrtelenít kicsodát, az már egy másik kérdés!
aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Már előre látom, hogy le fogtok pontozni.:)

19 éves lány vagyok, most nyáron, mivel nincs koli, otthon lakom megint. Nekem a szüleim kisgyerek korom óta arra neveltek, hogy a meztelenség az nem szégyellnivaló, természetes, stb, és rendszeresen láttam a szüleimet meztelenül, ezért hozzászoktam, nem is zavart. De mikor én kezdtem el nőiesedni, én szégyenlősebb lettem, és nem meztelenkedem. Viszont anyut simán beengedem, ha fürdök, vagy valami, felülök úgy, hogy semmi lényegeset ne lásson, elveszi ami kell, és kimegy, ennyi.🤷🏻‍♀️ Nekem természetes meztelenül látni a szüleimet, én mégis szégyellős lettem egy kicsit. De az viszont szerintem nem normális, ha anyukád kiakadt volna, ha meztelenül lát, hát a fia vagy, véletlenek meg vannak.🤷🏻‍♀️

aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezt egy esetben tudom elképzelni, ha anyuka tisztában van vele, hogy a fia nem harcképes, vagy hogy meleg.
aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem magánügy ,Ha ők tudják ezt normálisan kezelni és semmi több nincs benne akkor nem látok kivetnivalót .Nekem a párom szokta jó legtöbbször merevedésem van:)
aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is bizzar családi állapot, de az Ő dolguk. Biztos van némi szexuális vonzalom is ebben, de én csak mosolygok rajta, hogy ilyen is van, és nem barátkoznék velük.
aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!