Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,lányok! Vak köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,lányok! Vak köztetek olyan,aki pontosan,szám szerint tudja, hányszor maszturbált élete során?Illetve felírta egy füzetbe!? Mennyi lett?

Figyelt kérdés

aug. 2. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
38927
aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs akkora füzet. 58 éves férfi
aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Több száz liter spermát kimpumpált más a farkam az évtizedek során.
aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na az van hogy ez a kérdés engem is érdekelt egy időben :) Sajnáltam is hogy nem vezettem naplót mint Csáth Géza.


Egyszer egy évig írtam gondoltam ez csak ad valami támpontot akkor 949 orgazmus jött ki. Ebben a feleségemmel való szex is benne volt. de így is valami 2.4 orgazmus per napra jön ki.

aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt jegyzem, mikor nem.
aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy év, amikor összeszámoltam. Nekem is 9xx valamennyi jött ki.
aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2011 ősze óta írom egy Excelbe, de nem tudom, miért :) És mivel képeket szoktam közben nézni, még azt is fölírom, hogy melyik képre csináltam. Az eddigiek közül 4124-szer valami interneten talált sima meztelen csaj volt, 81-szer valami régi Playboyból származó papírkép vagy ilyesmi, 297-szer valamelyik ismerős csaj képe, általában mesterséges intelligenciával levetkőztetve, 50-szer valami egyéb bármi (pl. ismeretlen nő ruhás képe vagy arcképe, néha videó), és 1 alkalom, amikor semmit nem néztem közben :) Tudom, hülye vagyok.
aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!