Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szexben a férfinek kötelező elélveznie különben a nő felháborodik a nőknek meg nem?

Figyelt kérdés
Amikor egy pasi nem élvez el a szex alatt akkor a nő felháborodik. Millió eset van mikor a nő nem élvez el, nem mondja, hogy jó neki, van, hogy megjátsza..

aug. 2. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

A férfiakban feltűnőbb az elélvezésük mint a nőknek, így egyértelmű ha nem élveztek el.


Amúgy meg ha a nők mindig elmondanák hogy most se sikerült elmennem, akkor a férfiak is fel lennének háborodva. Vagy az lenne hogy önmagukat hibáztatnák, vagy az, hogy a nőt. Hogy biztos vele nem stimmel valami amiért az én csodás farkamtól nem tudott elmenni.

aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
A férfiak élvezése egy automatikus, fiziológiai reakció a stimulációra, olyan, mint a tüsszentés vagy hányás. Egyfajta görcsös izomrángás.
aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem kötelező elélvezni, csak van egy ilyen prekoncepció mindenkiben.


Én nehezen élvezek el, a barátnőm cserébe imádja a hosszú meneteket.

Eleinte stresszelt azon, hogy ő 3-szor elélvezett, és én még nem, és így már fáradtan, stresszes lett a dolog, elrontotta az egészet.

Kellett pár alkalom hogy megértessem vele, nekem teljesen élvezetes vele szexelni akkor is, ha nem élvezek el.

Mostmár szerencsére sokkal lazább, és ha úgy érzi már kifáradt, akkor csak rám néz ilyen ajakbiggyesztve, h hát majd én akkor legközelebb élvezek el. De ha úgy érzem, hogy nagyon közel vagyok, megkérem hogy kézzel vezesse le, de van ilyenkor hogy tök jó érzés, így felizgulva maradni, tudván h másnap megint szexelünk egy nagyot. Több a szex ugyanis, ha nem mindig élvezek el, mert sokkal többet kezdeményezek így.

aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1#


Attòl függ, hogy milyen stílusban mondaná el a nő. Ha férfit hibáztató stílusban magas lóról akkor persze, hogy megsértődik a férfi.


Ha normális stílusban akkor a férfi magát hibáztatná és el kezdené kevésnek érezni magát. Holott a nő nem volt képes elmenni.


Engem pl leszopott az egyik kolléganőm. Olyan híre volt, hogy ő az utolsó cseppet is kiszívja az embernől és szopás közben is nyög stb..

Jól és csinálta leszámítva azt, hogy lefogta a kezemet és éreztette velem, h márpedig az ő technikájától fogok elélvezni és nem használhatom a kezemet..

Na ettől csak ideges lettem, mert azt éreztem, hogy kötelező elélveznem mert ő a legjobb és minden pasi elélvezett tőle mert ő a szopó királynő stb..


Hiába szopott nagyon jól mivel korlátozott abban, hogy nem használhatom a kezemet ezért nem tudtam így elélvezni.


Reakció: sértődött fej, hát ilyen pasival még nem találkoztam..


Magyarul egóból szopott. Az egész arra ment ki hogy mond azt, hogy én vagyok a legjobb!! Mond azt, hogy én csinálom a legjobban!! Na élvezz már el, nem hiszem el, hogy még mindig nem, chh...


És a vége sértődés lett mert bár nagyon fel voltam izgulva végül hùztam 5-öt a farkamon és úgy mentem el. Ez neki főben járó bűn volt, mert így azt gondolta , hogy így akkor nem a szájától mentem el..

aug. 2. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
A férfi elélvezés biológiailag is alap, a női nem, nem is tud minden nő elmenni. Plusz a férfinek káros is lehet, ha szexel, elkezd felgyűlni az anyag, de nem ürít, komoly herefájdalmat is okozhat.
aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Férfiként engem is zavar ez a belénk kódolt elvárás, hogy nekem mindig el kell élveznem (akár többször is!)

Én pl. jobban szeretek adni, mint kapni, pl. orál szexben, és eddig csak elég kevés csaj tudta értékelni ezt...

aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!