Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legextrémebb szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb szexuális élményetek? Helyszín vagy létszám vagy résztvevők? Írjatok életkort is.

Figyelt kérdés

aug. 2. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Népliget, autóban egy forgalmas út mellett

30f

aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 búzaszem ***** válasza:
77%
Mikor egy pláza mosdójában találkoztam egy cseten megismert vadigenen tinivel és nyakát szorongatva, fojtogatva, hátulról jól elintéztem. Ő háttal várt, sosem látott, ahogy én sem láttam őt elölről. Én akkor 35F voltam, ő meg 16L. Őrültség volt, de akkor jól esett.
aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

3 prosti ,szilikon mellekkel. Rossz címet kaptak, előre voltak fizetve. Akkori barátnőm otthon volt a szüleinél. Én éltem a lehetőséggel. Utána féltem hogy a finanszírozó megkeres és megver vagy valami. De nem. Első mélytorok élményem és popsiszexem is megvolt, mármint nyilván én adtam! Hoztak magukkal felcsatolhatóst azt kihagytam, de pihenő időben ők játszottam egymással.

Ha nem hiszed vagy féltékeny vagy ne pontozz le, az olyan kicsinyes.


Negatív vonzata: prosti függő lettem!

aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Panelház pincéjében orál és szex.
aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Hát nekem volt egy pár extrém fiuval és lánnyal is.


Egy kettő pl Nemzeti múzeum kertje barátnőm leszopott bárki meglátjatott volna, Egy vad idegen nőt dugtam meg a férje előtt az út szélen autónak döntve ( a férjek beszeltem le a nőről semmit nem tudtam)


En szoptam tesco parkolóban fickót felesége közben bent vásárolt. De szoptam strandon is egy fickót úgy hogy mindkettőnk családja is ott volt a parton.


És kamasz koromban egy táborban kivertem 6 másik sráccal egy faházban. Ezek jutottak eszembe.


40F

aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fürdőben dugtunk, tele volt emberekkel. A víz sötét színű volt, nem lehetett látni, de a barátnőmtől jobbra-balra 30 centire már német turisták ücsörögtek.


Szabadtéri moziban a Szigeten (mimkor még volt olyan), hálózsákban, de az emberek között.


Színházi páholyban


Autó, lépcsőház, sportpálya, erdő az nem annyira extrém szerintem, de azok is voltak.

aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Győri strand medencében emberek között. - ez volt a legextrémebb szex


Szlovákiában autópályán útközben vertem, megálltam pihenőben és a kis parkban kivertem. - legextrémebb maszturbálás


24f

aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
9pasi egy nő. 😃
aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Oldfire ***** válasza:
7%
Menyi mese.
aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!