Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhanyagolt feleségként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagolt feleségként, mivel csalni nem akarsz, online is ki tudod élni a vágyaid, tudsz izgalmat vinni az életedbe más fériaknak köszönhetően?

Figyelt kérdés
aug. 2. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen tudsz. A szexchat is egy megoldás de nem hosszú távon. Igy is ugy is masztizol és hiányozni fog az érintés.
aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Lennél szerető?
aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Exfeleség vagyok, van a témában tapasztalatom. Nálunk nem elsősorban az elhanyagolás volt a gond, hanem a képességek hiánya a megfelelő szexre. A végeredmény kb ugyanaz, kielégítetlenség, frusztráltság, ezért is kommentelek.

Olyan megoldás nem nagyon van ami a férjnek nem fáj. Felnőtt emberek nem változnak, hiába ígéri hogy nem hanyagol el, ha változik is, csak időlegesen. Esetemben választás elé állítottam, vagy elhagyom, vagy szexelek másokkal. Azt kérte ne hagyjam el. Mások meg tudják adni amit a férj nem tud, de ezzel együtt a férj "elértéktelenedik". Ha nem tudja megadni amit te tőle vársz (alapból ki mástól is várnád), akkor elég hamar eljön az a pont amikor már nem férfi a szemedben. Ez sajnos szükségszerű, ha én más mellett érzem igazán nőnek magam, akkor a férj nem igazi férfi. Ezzel a kapcsolat maradékát is taccsra vágtuk. Kivétel lehet, ha a férj élvezi és izgatónak gondolja azt hogy a feleségét más pasik dugják, nálunk nem így volt. Megalázó volt neki, eltávolodtunk. Végül így is elhagytam.

36N

aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Aki elhanyagolt feleség, az olyan is... ne ácsingózz rájuk, ha van benned bármennyi tartás is.
aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

3# nem nagyon szoktam kommentelni jómagam sem, de a férfiak szemszögéből nézve azért hozzátenném, hogy nem csak a Nőkről szól a világ csak az Ő érzelmeik, gondolatiak számítanak. Ugyan úgy frusztráló egy érzelemszegény Nő társasága és kiüresítő egyben ... egyébként a 3 gyönyörűen leírt mindent...

F46

aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése érdekében;

Férfi vagyok!

aug. 2. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Elhanyagolt feleség ha szeret hűséges és nem csal neten sem. Azérf mert egy felnőtt nő tudja, hogy nem lehet semmijen vágyat kiélni a képernyő előtt mivel nem azt kapja amire vágyna au egészből. Nincs érintés amit érezne. Egy felnőtt nő az életben keres megoldást rá.
aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"nem nagyon szoktam kommentelni jómagam sem, de a férfiak szemszögéből nézve azért hozzátenném, hogy nem csak a Nőkről szól a világ csak az Ő érzelmeik, gondolatiak számítanak."

Másoknak külön komment nélkül is világos, hogy #3-as mondandója lényegében nemektől független.

Üdv, egy férfi (igen, kisbetűvel)

aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális elhanyagoltság gondolom, a kategóriát nézve...

Amiről te kérdezel, az pont hogy addig izgalmas amíg itthon is megkapom amire szükségem van.

Annak nincs sok értelme, hogy virtuálisan jól felhúzom magam, aztán meg itt malmozok, hogy ok, akkor most mi is van...Igen, tök jó lenne az az érintés, az a behatolás, az a minden amit eljátszottunk virtuálisan...és most még jobban vágyok rá mint mielőtt fantáziáltam róla.

Nem, az ilyen csak úgy jó ha van kivel levezetni. A társunkkal, a virtuális partnerrel majd valamikor, de van/lesz.

aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Online találtam olyat akitől az életben megkapom azt amit otthon nem.A probléma az h korábban több mint 15 éve ismerem a ferjemet nem dugtam félre.. viszont a szeretői viszony ad olyan pluszt ami miatt otthon is jól érzem magam
aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!