Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyemrá a barátnőmet,hog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyemrá a barátnőmet,hogy kinyalhassam?

Figyelt kérdés
Undinak tartja a pisi miatt,még fürdés után is. A szopással nincs baja (szerencsére).

aug. 2. 07:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez pont fordítva van. A páromat nem érdekli a szopás, én viszont nagyon szeretem. Akárhogy probáltam, neki az nem ad annyi pluszt (szerintem nem vagyok béna, mert más pasik nem panaszkodtak eddig...). De baja amúgy nem volt vele, hagyta, hogy csináljam.

Végül bohóckodásnak éreztem, amit csinálok, mert ő nem élvezte és inkább hagytam a francba. Már hónapok óta nem szoptam le. Nekem hiányzik. Viszont ő kinyal ettől függetlenül.


Szerintem ne könyörögj neki, hanem probald meg szex közben izgatni a csiklóját és akkor kinyalni. Ha felhevült állapotban van, lehet jobban engedi. De ne légy durva! Ha nem akarja hagyd.

Csak nehogy te is úgy járj, hogy amit eddig szerettél csinálni (nyalás) az hidegen hagyjon, sőt, negatív színben tűnjön fel.

aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Erezze hogy 100%ban bizhat benned ilyen téren is es ha esetleg neked nem tetszene ott lent valami ne vedd el a kedvet azzal hogy undorodva osonsz el onnét a szag esetleg íz miatt.
aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!