Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyemrá a barátnőmet,hog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyemrá a barátnőmet,hogy kinyalhassam?

Figyelt kérdés
Undinak tartja a pisi miatt,még fürdés után is. A szopással nincs baja (szerencsére).

aug. 2. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Barátnőd éretlen vagy pedig bizalmatlan. Világosba láttad már a punciját közelről? Nem az van, hogy a kinézete miatt szégyelli?
aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Láttam. Nem is egyszer és mondtam is neki,hogy szép.

Annyi a max. fürdés/zuhanyzás közben adhatokrá puszit.

aug. 2. 07:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal még gondolom és nem tudja eléggé elengedni magát. Szex előtt kézzel izgatod?
aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
24 éves...
aug. 2. 07:53
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Attól még nem jelenti azt, hogy meg tudja igazán élni a szexualitást. A szexhez is fel kell nőni agyban.

Beszélgessetek erről minnél többet. Mond, hogy vágysz rá, hogy érezd a punciját, izleld téged ez izgat és örömet akarsz neki szerezni.

aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem minden nő szereti ha nyaljak lehet ő pont közéjük tartozik:)
aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyetlen ilyen nőm volt. Nem nyalhattam, nem szopott. Végül lapátra került, majd visszakönyörögte magát és akkor már bevette szájba, de annyira béna volt, hogy azt inkább hagyjuk is.
aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nõ ne tegyen olyan szivességet, hogy eltartott kisujjal, csak a kedvemért hajlandó hagyni magát. Mert addig-addig könyörgök, és gyõzködöm, hogy az _nekem_ jó. Az tényleg milyen már.
aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd békén, nem akarja. Ne erőltesd rá.
aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Akkor először engedje hogy megpuszild, először csak bugyin keresztül.
aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!