Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti szoktatok ruhákat...

Csajok ti szoktatok ruhákat venni párotoknak ?

Figyelt kérdés
Ha igen linkeltek esetleg szetteket ?
aug. 1. 06:13
 1/8 anonim válasza:

Igen



Utoljára ezt vettem.

Szexi fehérnemű, szexi hárompontos szett, női bikini és szexi fehérnemű szett

Csodálatos termékeket fedeztem fel a SHEIN.com-on, gyere, nézd meg őket!

[link]

aug. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne párom vennék neki:P
aug. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
Ritkán, leginkább zenekaros merch-et, pólót, pulóvert. Amúgy vesz magának.
aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3


Szexi ruhákra gondoltam, hogy megleped vele a párodat. Mondjuk egy jelmez vagy valami ilyesmi

aug. 1. 10:46
 5/8 Metionin ***** válasza:
#4. Ja, dehogy, ilyesmi eszembe se jutott. Olyat inkább férfiak szoktak venni a nőknek szerintem, már aki szereti az ilyesmit.
aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Elküldte hamarabb. Szóval magamnak sem veszek ilyen célra ruhát, csak olyat, amit egyébként is használnék. Aközött van persze bőven, ami tetszik neki de igazából azért vettem, mert nekem tetszik.
aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szexi ruhákat nem. Pólókat veszek neki, mert őt nem érdekli a téma, én meg nem akarom hogy lyukasban járjon.
aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ilyenre gondolsz, de én azért elmesélem, hogy egyszer vettem neki egy sima, fehér, hosszúujjú inget ajándékba, de kiderült, hogy kicsi rá, úgyhogy jobb híján én hordom 😄 De szeretem, mert szellős 😀
aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!