Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak melyik szerepjátéktó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak melyik szerepjátéktól indulnak be? Nővérke vagy iskolalány?

Figyelt kérdés

júl. 31. 22:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Inkább ovisnak öltözön.
aug. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Párom akkor izgul be nagyon ha ő a kalauz én meg az utas aki nem vett jegyet a vonatra és meg kell hogy büntessen.
aug. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A nővérke szerepjátéktól :)
aug. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ te mint nő a magánéletben határozott(nővérkés) vagy szende iskoláslány vagy inkább. Ha a párod a dominánsabb akkor most légy te, légy kicsit önző, lovagold meg keményen de ha te vagy akkor most légy iskoláslány, aki áldozat lesz és mond meg neki hogy bármit tehet veled még azt a vágyát is amire te általában nemet mondassz.
aug. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%
Engem igazán csak az érdekel ami alatta van...tőlem lehet egy szakadt foltos ruhában is...
aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 BohócKolbász ***** válasza:
Szerintem mindkettő egyformán jó. Ha jól adja elő a nő. Ha igazán jól bele tudja élni magát. Képes használni a fantáziáját. :)
aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem a szobalány jött be, tanárnő, meg a nővérke, de sztem abszolút egyénfüggő, meg aztán, érdemes minél több felállást kipróbálni.


Pl. nővérke lehet domináns meg alárendelt is, a diáklány az leginkább alárendelt, a tanárnő domináns, a szobalány meg alárendelt.


De ez se feltétlenül igaz persze, mert amikor a feleségem hosszú nyaggatásom után felvett egy szobalány ruhát, szépen kitakaríttatta velem a lakást - mert ő alapvetően domina hajlamú :)

aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerinted a férfiak az egy homogén massza?
aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!