Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szerepjátékot próbáltat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerepjátékot próbáltatok ki?

Figyelt kérdés

Érdekelne ki milyen szerepekbe bújik. Nálam az apa-lánya megy, szeretik a csajok is akinek ez a fétise.Amikor 20 éves voltam akkor anya-fia volt az idősebb nőkkel. Párral is voltam egyszer, náluk én voltam az albi tulaj.

F



júl. 3. 05:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nőgyógyászos és a kómás beteg és az ápoló megy.
júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az se rossz... sose fogsz felépülni mi? :D
júl. 3. 08:18
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Exnejem "útszéli prosti" szerepet játszott
júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jóó...nem vitték el előled? :D
júl. 3. 09:12
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Van egy bundás kutyajelmezünk.Még feje is van Ezt szokta felvenni a feleségem.Kutyapózban szoktam így megdugni.Nagyon izgató.
júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5# Legális zoo szex
júl. 3. 09:25
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
#6 tini lányok otthon mindig legális zoo szexelnek,kutyájukkal
júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Beragadt sötét liftben. Magad előtt cipelsz egy matracot így nem láttátok egymást. Idegenek vagyunk egymásnak, de a sötétben a matracon kúrunk.


2. A férfi egy rabszolga és a Hercegnőnek az a fétise, hogy kényszeríti a rabszolgát dolgokra, ráül a szájára, hogy levegőt alig kapjon és kedvére kinyalatja magát.


3. Betörőnek nincs tudomása arról, hogy otthon tartózkodnak, a nőt lekötözi és berasztja a száját. Nem talál semmi értéket végül feltűnik neki milyen dekoratív a hölgy. Szanaszét kúrja, akinek tűrnie kell mert meg van kötözve.


Mind a háromnál hatalmas orgazmus lett a vége, szívesen!

júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát hallottam pár sztorit anno amiket ne hittem el ebben a témában. Aztán Kecskemétem költöztem és egy csajjal alkalmiztam párszor. Persze kuytasétáltatás közben volt amikor felszedtem ergo volt kutyája...pár dugás után megkérdeztem hogy mi a helyzet ezen a téren ... 17 évesen próbálta ki előszőr és rajta is maradt...meg is néztem persze ha már elmondta. Elsőre fura látvány volt de nem nevezném rossznak...egy perv nő mindig izgató a férfiak többségének ( nem mindenkinek)
júl. 3. 10:05
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
és akkor a férfiakon csodálkozunk ha megtetszik nekik egy nőiesebb kislány...:D az legalább nem állat
júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!