Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális vagy undorító?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy undorító? Miért a próbafülkében szexeltek?

Figyelt kérdés
Ma az egyik ruha üzletben egy pár a próbafülkében szeretkezet (vagy hát inkább dugott mert nem hiszem, hogy sok érzelem volt benne) és rájuk nyitottam (függöny volt csak) véletlen. Nagyon kínos pillanat volt, gyorsan vissza is húztam. Hallottam nyögés hangokat csak nem tudtam, hogy pont abból a fülkéből hallatszik ki. A másik próbafülke foglalt volt így várnom kellett. És nem az hogy abba hagyták volna á nem. Végig kellett hallgatom ahogy a pasi elélvez. Aztán a másik próbafülke szabad lett, de mikor kijöttem még mindig bent voltak mert ketten is várakoztak kint.

júl. 30. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Ez téged valamiért nagyon izgat, minden nap van valami pláza wc, próbafülke.
júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Vótmá
júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
utána mi történt? vagy akkor már ébren voltál?
júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ezért szerintem simán fel lehet jelenteni valakit. Szerintem nem normális...
júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem szóltál az egyik dolgozónak?
júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4

Nem szóltam az eladóknak, de most már bánom. Csak sajnos így is szaladnom kellett a buszhoz. Remélem más szólt.

júl. 30. 18:20
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Én felvettem volna telefonnal, és zsaroltam volna őket, ha nem adnak pénzt, közzé teszem 👍🏻
júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Mi van pubi irigykedsz? Ha tökös lennél akkor inkább meg kellett volna kérdezned, hogy beszállhatsz-e :)
júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8

Próbafülke nem arra való. + Siettem

júl. 30. 18:57
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
#9 tényleg nem arra való, de attól még előfordul :)
júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!