Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek volt már valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt már valaha dolguk kis mell+nagy bimbóudvar kombóval, vagy szimplán csak ez a típus a kedvencük: Ti mit szerettek, illetve szeretnétek velük leginkább csinálni?

Figyelt kérdés

A kis mell alatt max. B kosaras vagy akörüli méretet értek, az emellé társuló bimbóudvar pedig alapállapotban 5 centi átmérőjű, hideg hatására összehúzódik "normál" méretűre.

Képet szemléltetés gyanánt ide a kérdés alá sajnos nem tudok linkelni az erre vonatkozó szabályzat miatt, max. privátban.

Mindenesetre próbálom kitalálni, hogyan lehetne a legtöbbet kihozni belőlük és a lehető legalaposabban kiélvezni őket, ha már egyszer ezt dobta a gép, s ehhez lenne szükségem némi "statisztikára". :D



júl. 30. 02:01
A kérdező szavazást indított:
A számba venni a bimbót, vagy akár az egész mellet, és mohón szívogatni, szopogatni
A mellszexet, bár ezzel a típussal kissé nehezen kivitelezhető
A farkamat hozzádörgölni a puha, érzékeny bimbókhoz
Szex végén rájuk élvezni/összekenni őket spermával.
Gyengéden játszani velük (óvatos harapdálás, simogatás)
Durvábban játszani velük (foggal harapdálás, "gyurmázás", mellbimbó csavargatása)
Extra durván játszani velük (BDSM, mellkötözés, mellkínzás, lovaglópálca bevetése, ami a csövön kifér)
Szex közben nézni, ahogy hetykén ugrálnak
Nekem még sosem volt dolgom ilyen keblekkel, úgyhogy passz
Számomra sajnos lohasztó ez a típus, ezért egyáltalán nem, vagy minimálisan foglalkoznék csak velük
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Na én pont a fordítottját szeretem, normál méretű cickók, kicsi hegyes bimbi, lehetőleg minimális udvarral.

Ez a kis cicin egy szelet parizer, hát… no way.

júl. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon is jó! Kíváncsi lennék rá!
júl. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sokszor gondolkoztam a miértjén, de nehéz megfogalmazni. Legfőképp a vizuálislátvány, érintés egy mosolygós arc mellé.

A játékok meg az érzékitől a bdsm játékokig minden. Tehát nekem egy ajándék lenne egy ilyen pici mellű lány, természetesen a személyiségével együtt.

júl. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel gond, nem olyan kicsi az a B kosár.

Kuldhetsz képet

júl. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Több válasz sajnos nem lehetséges.

Ráélvezés,gyenéd játszás esetleg micsit durvább is.

Nem ez a fajta a kedvencem,jobban szeretem a kicsi melleket,arányos (pénzérme nagyságu bimbóudvar) bimbóudvarral.

De cici miatt még nem ismekedtem vagy szakitokttam.

júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én imádom a nagy bimbóudvaros ciciket.
júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az egyest miért pontoztátok le?

Ő legalább őszinte, érdekmentes választ adott.

A léleksimogató kamuduma meg az (ön)ámítás sokkal károsabb hosszú távon, mint a kertelés nélküli, egyenes beszéd.

Sajnos utóbbihoz volt már szerencsém, amivel csak azt érte el az illető, hogy azóta minden bókot erős fenntartással kezelek.


Ha tízből kilenc ember számára taszító az ilyen mell, lehet kénytelen leszek megműttetni, vagy engedve a biszex oldalamnak, a nők társaságát keresni. Mivel a férfiak erősen vizuális típusok, ez pedig finoman szólva nem egy konvencionálisan vonzó melltípus, ezért hosszú távon nem fenntartható egy olyan párkapcsolat, ahol csak "elfogadják", de nem találják kívánatosnak. Szeretet ide vagy oda, a megalkuvás és az önámítás szexuális kielégületlenséget, feszültséget szül, ami előbb-utóbb félrelépéshez vezet.


Sajnos rengetegen kezdenek, majd ragadnak bele olyan párkapcsolatba, ami különböző okoknál fogva nem kielégítő számukra. Pl. egy férfi összejön egy kismellű lánnyal, csak azért, mert szeretne szexhez jutni és éppen ő van kéznél, holott a nagyokat preferálná, de nem sikerül velük összejönni. Ez persze csak egy példa, de az ilyen kapcsolat eleve halálra van ítélve.

júl. 30. 15:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Számit a bimbi színe is. Ha igazán parizer akkor halvány is...hogy tutira elvesszen a környezetében.
júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megmutatod?
júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szia újra, már hiányzott a kamu "úristen milyen a mellém, senki nem szeret/kiván" kérdésed
aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!