Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexi vagy taszító a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi vagy taszító a nagy bimbóudvar?

Figyelt kérdés
Elég nagynak tartom a bimbóudvarom, habár a mellem sem kicsi, de nem tartom olyan szépnek. Aki nagyon szeretné tudok róla képet küldeni, de mielőtt ledisznózna bárki, szólok hogy kövér alkat vagyok.. 26n
2023. aug. 31. 19:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%
Szexy.40f
2023. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
18%
Taszító számomra a nagyobb udvar, de azért megnézném, hogy milyen, mert van ami még belefér kategória és a nagy melltől is sok függ. Nem foglak ledisznozni, attól azért több eszem van.
2023. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Kifejezetten imádom és a husisabb alkatot is. Biztos hogy van így ezzel többszázezer férfi csak ebben az orszagban. Meg nyilván sokan vannak akiknek meg más jön be,ez így természetes,mindenkinek nem lehet megfelelni.
2023. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a hatalmas nagy bimbóudvar irtó szexi. Imádom nézegetni az olyan nők képeit. Nekem leginkább csak az jön be, másoknak ha nem tetszik, nem érdekel. Ne küldjél képet, a feleségemé is nagy, de nem vettem volna feleségül ilyen kis mellekkel, ha legalább a bimbói és a bimbóudvarai nem lennének hatalmasak. Mivel én csak azokra vagyok ráindulva.
2023. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
24%
Küldheted.
2023. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%

Itt akármire kérdezel rá, hogy szexi-e, jönnek rá az egymást túllicitáló válaszok, hogy kinek tetszik jobban, feltételezve, hogy a kérdezőnek is olyan van, és hátha ezzel nyernek egy potyaprivátot maguknak.


Igen, a nagy bimbóudavar nem esztétikus. Ahogyan a salátapunci sem. És a narancsbőr sem. Persze, vannak kivételek, de az általános szépérzék alapján nem. Nem véletlenül merül fel a nőben magában is a kérdés. Lapozzunk.

2023. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
57%
Megnézném
2023. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Függ a mell formájától. Jöhet a kép.
2023. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
14%
Parizer? Pfujj, nem.
2023. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%

Szexi, egyenesen rajongok érte.

Jöhet a kép! 😍

2023. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!