Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért változott meg a felesége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a feleségem szexuálisan?

Figyelt kérdés
Egy ideje kevesebb volt a szex, most újra több lett. Viszont eddig ő volt a dominánsabb típus. Mostanában meg teljesen átment szubba. Elvárja hogy pofozzam, fojtogassam, csapkodjam a seggét stb. és ezek után bújik oda mint egy kis cica. Eddig pont az ellenkezője volt, akkor most mitől lett ilyen szerintetek?

júl. 29. 17:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10

Mi az hogy más karakter?

júl. 29. 18:22
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rendszeresen változnak a szexuális fantáziáim, preferenciáim, még két aktus között is van hogy teljesen másra vágyok. Sőt, néha csak az újdonság miatt izgatnak olyan dolgok, amik előtte és utána sem érdekeltek többet. Volt, hogy valamire nagyon vágytam, megkaptam, frenetikus volt, de azóta egyáltalán nem érdekel.


(Emellett egyébként feltehetőleg változott a kapcsolati dinamikátok, a vágyaitok, a magánéletetek, stb. De nem feltétlenül rossz értelemben. Ha érdekelnek az ilyenek esetleg elmehettek párterápiára.)

júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
En is elég domináns nő vagyok. Egy ideje nagyon megnőtt a libidóm és sub vágyaim vannak. Az ember folyamatosan változik nincs ezzel semmi gond. Örülj neki, hogy élvezi a szexet es élvezd te is.
júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Bepasizott!
júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!