Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ki az, aki már élvezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ki az, aki már élvezett el spriccelve? Hogy történt és milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
júl. 29. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Csikló izgatástól, intenzív érzés volt, és hirtelen azt hittem be pisiltem. Egyébként elsőre furcsa volt, de jó értelemben.
júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A bepisilést egybeírjuk, mindenkinek jótanács, igekötő ige előtt áll, egybeírjuk, ha utána áll, akkor külön.

Amikor bepisiltél? - Mikor pisiltél be?

júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A csiklóizgatást is egybeírjuk...
júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg a maszti bűn.
júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Jézus 😂 akkor ne masztizz kedves utolsó. Mennyi nyelvtan tanár van itt, elképesztő. Egyébként az 1esen kívül más nem bírt válaszolni a kérdésre, nem is értem miért kell bele kötni mindenkibe. Na de a kérdésre a válasz. Nagyon jó érzés tud lenni, és a pasim érte el nálam először.🙂
júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
más írta a nyelvtani szabályozást, de a belekötnit is egybe írjuk :D
júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer egy egyéjszakás kalandnál történt meg. Előtte és utána sem soha. Nem tudom mit és hogy csinált de utána kb lábra sem tudtam állni. Nagyon intenzív élmény volt.
júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült egyszer, ujjazás és nyalás közben. Eszméletlen intenzív érzés volt. Nem volt sok csak pár csepp. De a mai napig intenzíven él bennem az érzés
aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!