Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kamaszok! Verted már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszok! Verted már ki óvszerbe? Miért? Milyen volt?

Figyelt kérdés

júl. 29. 01:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem volt jo
júl. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltam


Legalább nem.kellet takarítani

júl. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen kipróbáltam. Fura érzés volt.
júl. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
annyi előnye van nem kell takarítani de teljesen más élmény nekem nagyon nem jó érzés abba élvezni alapból sokat élvezek ez is benne van de egyértelmű hogy gumi nélkül minden jobb. :)
júl. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Fura a gumi szaga meg az a nyálka ami rajta van, vettem 10 db-ost, 1-et elhasznaltam f veresre, de nem ereztem jol magam tole, nem is tudom hogy lehet igy not dugni gumiba

Tobbi kidobtam

júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem gumiba verni, valamiért sokkal hamarabb és nagyobbat élveztem, és ugye nem kellett takarítani😀
júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes néhányszor gyakorolni, hogy hogyan kell fel és levenni, főleg amikor már tele van anyaggal, hogy ne a lánnyal kezdj el szerecsétlenkedni.
júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7esnek van igaza. Tessék szépen hozzá szokni.
júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A gumi felrakást próbáltam ki, és ha már rajtam volt, kivertem. Elég fura érzés volt.
júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam de nem jött be
júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!