Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már veled olyan,hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan,hogy a buliban egy csaj csak kiverte neked?

Figyelt kérdés

júl. 28. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de még le sem szoptak buliban. Sajnos.
júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Volt igen. Mondta hogy veled jött de mivel van állandó mobilneted és nem foglalkozol vele így simán belefér.
júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Olyan volt, hogy én vertem csak ki a pasinak.
júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen :)
júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Én vertem ki a pasinak.
júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Közös wc sok mindenre jó volt .
júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen volt en vertem ki neki
júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Volt. de volt hogy le is pippantott
júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Kiverni nem verte ki egy lány sem. 4 lány szopott le eddig buliban. Félrevonulva egy szobába általában. Egyszer a fürdőben és egyszer a zuhany alatt is volt. Na az nagyon jó volt.
júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Buli után vissza mentünk nyaraló .A barátom húga is jött mert úgy adták oda a szülők a kecót.Kis lapos szeplős igazi vörös volt!Voltam olyan állapotban hogy rá mentem:)Az a duma győzte meg hogy ha nem veri ki én meghalok 😂Többiek aludtak mi a kinti zuhany alatt én meztelen a trikó bugyi.Utcáról be lehetett látni ez meg jobban meg dobott és sikerült egyszere el élvezni mert közbe csak oda fértem az eskü vörös fanszőrzeten átvágva a szerintem szűz pinájához!
júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!