Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tud jól lovagolni olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tud jól lovagolni olyan kevés nő?

Figyelt kérdés
Egyébként egy vak pasi vagyok, igyekzem minél tőbb nőt megkapni hátrányaim ellenére, de annyira kevés nő tud jól teljesíteni ha felül van. Nem értem miért van ez. A legtöbb nő mint kb. egy hintaló....

júl. 27. 19:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálom amit ÉN élvezek
júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

5. Én nem vagyok deszka, de 6 éves korom óta lovagoltam, most edzőterembe járok több éve.


100 kilót nyomok ki lábbal, csak tudok lovagolni is.

Te vagy a bena, nem mi. 😄😄

júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hülye kérdés. Aki nem születésétől vak, az simán megtanulhatott gépelni is, de ott van a diktálós szövegbevitel, ami meg a képernyőn van, azt felolvassa neki a szoftver.
júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
Én azt mondom ha nem tetszik, ahogy csinálja, akkor szólj neki és irányítsd őt. Találjátok meg azt a szöget azt a pózt, ami mindkettőtöknek jó. Ennyi az egész.
júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy miért nem próbáljátok ki azt hogy kutyában ő mozog, addig amíg nem csattogtok? Azt is nagyon lehet élvezni 😄
júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
92%

Egy negyvenes nő vagyok.

Egész életemben fitt voltam, és vagyok. Sokat foglalkozom az ízületek és izmok lazításával, nyújtásával, egyszóval a mobilitással. Úgy lovagolok, hogy besírsz, besz…sz.

DE! Életemben összesen egy pasival voltam, aki tisztességesen fel tudott izgatni, és nem sajnálta az időt simogatásra, ujjazásra.

A pasik zöme azt hiszi, hogy attól jó a szex, ha 389 különféle pózban dug, és minél nagyobb a farka. Más nem is számít. A nőkben van a hiba, mert nem tudnak kielégülni….

Asszem ezt a témát nem kell tovább forszírozni.

júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!