Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha eddig 16 nővel voltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig 16 nővel voltam, akkor büszke lehetek magamra? (Részletek lent!)

Figyelt kérdés

Közülük 9-nek okoztam hüvelyi orgazmust aktus közben. Na és hogy erre lehetek-e büszke, ez a kérdés.


Aki csak azt tudja írni hogy kamus vagyok és a csajok színészkedtek, azt az embert nagyon sajnálom.



júl. 27. 18:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"#7 megkérdezheted, ha komolyan is gondolod akkor privátban megkeresel"


Nincs számomra akkora jelentősége, maradjon nyugodtan a te titkod, ha nem vállalható itt anonim módon.

júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

6. Mit kérdez egy nő?

Soha nem kérdezte meg tőlem egy se hogy mennyi partnerem volt addig.

Igaz én se kérdeztem egytől se.

Mi értelme lenne ennek.?

júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélek egy történetet barátom. Az egyik évben 17 partnerem volt (azért tudom a számot mert versenyeztem az egyik haverommal). Csudi büszke voltam magamra, frenkiztem is vele a haveroknak. Mikor az egyik visszakérdezett s hány jó volt belőlük, hányszor dugtam abban az évben?

17 partner... a többsége alkalmi, vagy max. 1-2 alkalom, szóval kb. 50x volt szex abban az évben, s nagyon sok partner - fogalmazzunk visszafogottan - nem volt túl helyes, csak a strigula miatt. A barátom aki visszakérdezett, "csak" egy nője volt, a párja, egy jófej, aranyos, csinos csaj akivel majd' minden nap dugtak, szóval ő vagy 300x az évben én meg csak 50x. Na akkor ki a nagyobb császár? Elárulom, nem az aki számolatlanul húzza a strigulákat.

júl. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 szép kis Bibliai mese, csak kár hogy nem olvastad végig a kérdésemet sem.
júl. 30. 18:32
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 elolvastam. Azzal akarsz büszkélkedni, hogy 16 nővel voltál. Értsd a lényeget, NEM számítanak a strigulák, sem a csajozásban, sem a leendő partnerednél. Nem fogja érdekelni, hogy mennyit mondasz (sőt kontraproduktív, mert azt gondolja kicsapongó vagy és csak alkalmira kell), csakis az számít, hogy akkor és ott mit tudsz nyújtani. Illetve, hogy vagy-e annyira szimpi, vonzó neki, hogy eljusson veled az ágyig.

SEMMI értelme strigulákat számolni! Ezzel maximum a kocsmában lehet frenkizni a haverok előtt.

júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!