Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha eddig 16 nővel voltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig 16 nővel voltam, akkor büszke lehetek magamra? (Részletek lent!)

Figyelt kérdés

Közülük 9-nek okoztam hüvelyi orgazmust aktus közben. Na és hogy erre lehetek-e büszke, ez a kérdés.


Aki csak azt tudja írni hogy kamus vagyok és a csajok színészkedtek, azt az embert nagyon sajnálom.



júl. 27. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Lehetetlen, hogy ennyi nőnek okoztál. Statisztika. Jól átvertek 😂
júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Egy jó dildo ennél sokkal több sikert könyvelhet el.
júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem büszke lehetsz! Az első kettő válaszoló, plussz a jövendő többi gyk-s lúzer összesen nem volt annyi nővel mint te.

(Szegények annyira hülyék, hogy fogalmuk sincs arról hogy a szánalmas poénkodásuk lebuktatja öket...)

júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem tudom, a gyakori partnerváltogatásra vagy az alkalmi szexpartnerekre miért kéne büszkének lenni, de nyilván jogod van máshogy látni ezt a kérdést, és büszkének lenni rá.


Azt meg te érzed, hogy a partnereid mennyire voltak őszinték ebben a kérdésben, és mennyire élvezték veled a szexet.

júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Tyúúú, sokkal-sokkal többel voltam, s akkor mi van? Nem lett kisebb az adóm. Ezzel büszkélkedni éretlen tiniszokás. Nem ettôl lesz valaki Férfi!
júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak, aki értő olvasással átrágta magát a kérdésben szereplő összes (4db) mondaton.


#3 , remélem tudod nem a mennyiségre vagyok büszke! Sőt, szégyellem is picit, mikor randin kérdezi egy nő. Viszont hazudni nem szoktam.


#4 ez a szám nekem 14 év alatt jött össze. Innen nézve nem mondható kifejezett gyakoriak, de jogod van a véleményedhez. Csak kérlek próbáld megragadni a kérdés esszenciája, és arra reagálni

júl. 27. 20:09
 7/15 anonim ***** válasza:

"#4 ez a szám nekem 14 év alatt jött össze."


Megkérdezhetem, hogy meddig tartott a leghosszabb párkapcsolatod?

júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"#3 , remélem tudod nem a mennyiségre vagyok büszke!"


"Ha eddig 16 nővel voltam, akkor büszke lehetek magamra?"

júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8, az általad idézetten kívül már csak 3 mondatot kellett volna értelmezni a kérdésből. Úgy látom ez nem sikerült. Lehet, hogy számodra nem az írásos formátum kecsegtet legnagyobb reménnyel ahhoz, hogy egyszer legyen valakid.


#7 megkérdezheted, ha komolyan is gondolod akkor privátban megkeresel. Bár azt hiszem ez valamiképp csapda. Ide nem fogom leírni a választ, mert az illető kivel legtovább tartott a párkapcsolat, az tudja a számadatokat. Attól tartok felismerne, de nem érzem úgy hogy megérdemel többletinformációt rólam

júl. 27. 21:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9


Nem vagyok egyedülálló (bár nem tudom, ez hogy jön ide), plusz a kérdésed alatti kifejtésnek köszönhetően értem, hogy valójában miről szeretnél véleményt kérni.


Pusztán arra szerettem volna felhívni a figyelmedet, hogy magát a kérdést nem sikerült úgy megfogalmaznod, ahogy azt jelentse, amit igazából szerettél volna.


"Ha eddig 16 nővel voltam, akkor büszke lehetek magamra?"


vs.


"Ha 16 nőből 9-nek tudtam hüvelyi orgazmust okozni, büszke lehetek magamra?

júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!