Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliban rámarkoltam egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban rámarkoltam egy csaj seggére majd felpozott. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Nagyon szexi fekete szoknyába volt. Annyira jól látszott benne a segge, hogy nem bírtam magammal. A mosdóba is elhívtam. Kicsit sok volt az ital bennem

júl. 27. 16:19
1 2 3 4
 31/39 nb2019 ***** válasza:
100%

Engem pl. sikerült megnyugtatni, hogy csak a vágyaiddal traktálod az oldalt, remélem a rámarkolástól kezdve.


Nem kérdőjelezi meg senki, hogy vannak nők, akik egyéjszakásért mennek buliba, de azt hogy "sikerült egy pár nőt a WC-be seggbe rakni" nem igazán fogja elhinni senki. Főleg hogy az indulásnál még egy pofont sérelmezztél, és vártad hogy neked, mint szegény felpofozott áldozatnak adjunk igazat. Ha már nagyot akarsz mondani, legalább a határt próbáld eltalálni.

júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

A csajnak volt igaza. Egyszerűen zaklattad azt a szerencsétlen lányt. Egyik lány sem fog lealacsonyodni hozzád.


Veled van a baj. Gondolom a strandon is fogdosod a bikinis lányokat. Hatalmas IQfighter lehetsz, ha azt hiszed, hogy minden csinosan felöltözött lány veled akar ágybabújni. Ilyet csak a kétbites hülyegyerekek hisznek el.

Képzelheted milyen reakciót váltana ki anyádból és a húgodból ha velük is így viselkednél egy buliban.


Viselkedésed alapján nagy szerencséd van, hogy nem törte le a csaj a kezedet és nem szúrta a hátadba.

júl. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Örülj annak, hogy ennyivel megúsztad, - nem taposott meg tűsarkúban vagy nem hívott rád rendőrt! El is törhette volna a kezedet vagy ki is nyomhatta volna a szemedet - és nincs az a bíróság, amelyik ebben a helyzetben melléd állt volna!
júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Sokszor megtörténik ilyen esetben az, hogy olyan lányok is vannak akik megfodulnak és kapásból térddel (vagy lábbal) rendesen tökön is rúgnak.
júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
77%
Még jó, hogy nem rúgott herén
júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
35nek: Egy belevaló kemény csaj simán az agyáig is felrúgja a golyóit egy erősebb tökönrúgással.
júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
70%

Üdv én keresek olyan nőt aki szivesen tökön rugna vahy taposna 1pasit

Jól megfizetem!

júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
54%

Én is 37#.

Ha tudsz ilyen lányt, szólj.

júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Én tökön rúgtalak volna miután felpozoltalak. Remélem nálam is bepróbálkozol egyszer, de akkor könyörögni fogsz, hogy a barátaim ne verjenek meg.
júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!