Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliban rámarkoltam egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban rámarkoltam egy csaj seggére majd felpozott. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Nagyon szexi fekete szoknyába volt. Annyira jól látszott benne a segge, hogy nem bírtam magammal. A mosdóba is elhívtam. Kicsit sok volt az ital bennem

júl. 27. 16:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem lehet megerteni azon h nem nyulkalsz senki testehez sem!!! Plane nem reszegen plane nem egy idegent...


Jogos volt a pofon. Tolem tokonruhas jart volna.

júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Ittas állapotban voltam. És ki is volt szexin öltözve. Gondoltam akkor lehet
júl. 27. 17:07
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Mész elöttem az utcán hunyorogsz a nap miatt. Azt hiszem rám fintorogsz. Leütök két paraszt lengőt ,mert azt hittem szabad.
júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
A szexi oltozes nem felhivas!!!
júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezért félek a férfiaktól.

Hogy mered még te nevezni magad áldozatnak???

júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy hülye vagy?
júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos edukálatlan, ostoba, őstulok. Jogosnak érzi hogy nyúlkáljon vadidegen emberek testéhez azok öltözete alapján. Aztán számonkéri hogy a vadidegen nő kit merészel beengedni az intim szférájába. Nonszensz. Annyi ilyen egybites, neveletlen véglény nevelkedik társadalmunkban, nagyon szomorú. Sokkal szigorúbban kelleme venni a nevelést, mert itt az elkeserítő eredmény.
júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Az még érdekes hogy nők nem szoktak számonkérni idegen férfiakat hogy mit képzelnek amiért mást választott helyettük. Én soha nem hallottam

ilyenről. Max szomorkodnak miatta. Ez is férfiakra jellemző, hogy olyan embereket kérnek számon, akikkel életükben egy szót sem váltottak. Mert a nő hogy képzeli azt, hogy hozzáérhet a kiválasztott férfi, emberünk pedig nem. Hát a nő teste közkincs hö hö, bútordarab, ékszer, kirakat. Bármi ami tárgyra emlékeztet természetesen. Véletlen se vesszük emberszámba, mert akkor már elvárásokkal találjuk szemben magunkat, illetve kritikával. Az pedig egyenesen fájdalmas dolog.

júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 nb2019 ***** válasza:
100%

Kérdező: "Jó, de egy discoba/buliba ha egyedül jön akkor nem ismerkedni jön?"


Lehet ismerkedni ment, lehet csak bulizni egy jót. Ha nincs valakinek párja, az már el se mehet pl. egy koncertre a zenekar miatt?

De tegyük fel igazad van, és ismerkedni is akart. Az ismerkedés nálad kimerül a kéretlenül alányúlásban?

Meg mi az már, hogy "A mosdóba is elhívtam." Mégis mit csináltatok volna ott? Hánytok együtt, te a pia, ő meg a viselkedésed miatt?

júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
27%
A női viselkedés sok esetben kétértelmű, a férfiak számára sokszor irracionális és logikátlan, mert a háttérben mindig működik a biológiai ösztön. Ha nem lettél volna alkoholos állapotban és finomabban közelítesz, akkor valószínűleg minden másképp történik.
júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!