Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, belemennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, belemennétek egy olyan kapcsolatba ahol szexuálisan szabadok lehettek?

Figyelt kérdés
Bárhol, bármikor, bárkivel, bármit csinálhatnátok mindenféle vita vagy féltékenykedés nélkül.

júl. 27. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Belemenni belemennék, a szabadság szuper, csak nem lenne fair játék mert én viszont elvárom a hűséget. Szóval nem, nem mennék bele
júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyenben.
júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Ebben semmi extra nincs!
júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem ennek egy igen veszélyes pontja lehet, ha beleszeret a farkalóba a punás!!!


Akkor aztán hiába szabadság úgy le leszel cserélve, mint a huzat!


34/F

júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a következő kapcsolatomba csak így mennék bele. Nem nekem való a monogàmia. Azzal a feltétellel, hogy a csak nekem szabad ezt, a partneremnek hűségesnek kell hozzám lennie. Egyedül a többesnél szabad neki mással lennie, ahol ott vagyok én is.
júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretném ha a párom időnként mással is szexelne. Mi egy pár vagyunk es leszünk de nem tiltanám meg neki az élményt
júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!