Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló és kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló és kapcsolatban élő nőktől is kérdezem, akik vágynának szeretőre/szexkapcsolatra, hogy azért nincs, mert nehéz találni megbízható, vonzó férfit, aki normális és jól érzed magad vele nem csak szexuális téren? Ha lenne ilyen belemennétek?

Figyelt kérdés
júl. 21. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nincs akinek nincs, mert egyszerűen rest vagy gyáva hozzá. A megcsalást amúgy ellenzem



Amúgy aki azt mondja nincs "normális" aki megbízható, attol óvakodjál kicsi barátom!

júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az, hogy miért jut eszébe, hogy de jó lenne, ha lenne...az irreleváns. Ezer oka lehet és nem feltétlen azért, mert megcsalós típus. Föleg, ha egyedülálló,hisz akkor megcsalás sincs...

Szerintem egy ilyen kapcsolathoz is vonzalom, bizalom kell és a jó beszélgetések, nevetések. Lehet én gondolom hülyén, de enélkül nem lehet jó szerintem egy viszony sem.


Az utolsó bekezdésedet nem teljesen értem, de lehet csak én nen:)

júl. 21. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
pontosan, csak te nem erted
júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Vállalom :D
júl. 21. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs szeretőm mert szeretem és tisztelem a férjem. Ettől függetlenül azért néha vágynék más ferfire is.
júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szeretoi kapcsolatra

Hiaba vagyok elhanyagolva.

júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lenne ilyen, de nem tudom megoldani.
júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat;)
júl. 21. 14:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vágyom szexre, így a szerető is fölösleges lenne.
júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!