Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Be tud inditani, ha egy lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be tud inditani, ha egy lany aki bejon neked, megmasszirozza a hatad? L

Figyelt kérdés
júl. 26. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Be tud indítani, főleg ha bugyinélkül ül a nedves forró puncijával a fenekemen, hátamon!
júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Attòl függ.


Ha mondjuk befizetnék egy gyógymssszázsra és ott egy olyan lány masszírozna meg aki nagyon tetszik akkor azon lennék, hogy nehogy lassa rajtam, hogy mennyire tetszik nekem.


Hogy miért?


Azért mert mi van, ha hozzá érek vagy látja, hogy felizgultam és kiveri a balhét?


Amùgy egy masszázs stúdióban volt már ilyen velem, hogy tetszett a lány, nagyon szimpatikus volt és jól el beszélgettünk a masszázs közben, de próbáltam visszafogott lenni és nem mutatni, hogy tetszik mert mi van, ha tolakodásnak veszi.

júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon be tud indítani és jó lenne a folytatás .
júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
18%
Nem. Ellenben, ha a prosztatàmat masszírozza...
júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Rex Hunter ***** válasza:
75%
Hát engem biztosan beindítana, mivel nálam elég érzelemfüggő a dolog. Ha meg is csókol közben és mondjuk még a mellkasomat is simogatja akkor iszonyatosan! Tuti biztos, hogy valami történne.
júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam a férjem hátát így megmasszírozni. Hason fekszik ruha nélkül, én pedig pólóban, bugyi nélkül ráülök a fenekére. Egy 10 perc után mikor már érzi, hogy tele van puncinedvvel a feneke, akkor szokta kérni, hogy emelkedjek fel róla. Megfordul, és visszahúz a farkába

N

júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BohócKolbász ***** válasza:
71%
Nyáron, kettesben, akár a lakásban, akár egy kocsiban simán vállalható.
júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
A hátamat hiába massziroznád.Azt szokta mondani a bnőm hogy egy asztallap,amibe bele lehetne állítani egy bicskát és csak a felszítét karcolgatnád
júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem-szingli pasi vagyok-Nagyon beíndítana olyan nő,aki még ráadásul tetszik is,s izgató...

Föleg ha kb ezt pl egy tangába+esetleg melltartóba tenné...


De nincs ilyen nő,aki ezt szeretné,s pont velem szeretné!

szept. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!