Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalás közben, a férfi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalás közben, a férfi a fenekedet is kényeztesse a nyelvével vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

júl. 26. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igggen
júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy aki ősszájúnak képzeli magát dacára annak, hogy átment bioszból év végén mindig, az egyéb galádságokra is képes.
júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12 Ezt kifejtenéd? Nem vagyok biológus, talán ezért nem értem, mi köze mindehhez az Ősszájúaknak? (Általánosban tanultam utoljára biológiát, akkor szerettem, elég jó tanuló voltam. Felnőtten kedvelem az ismeretterjesztő filmeket, de ennél közelebb nem kerültem az elméleti biológiához.)


Ősszájúak:

[link]


Mit értesz az alatt, hogy "egyéb galádságokra is képes"?

júl. 28. 21:15
 14/15 anonim ***** válasza:
16%

8-nak, kérdezőnek.

Nem elmondás és megbeszélés alapján kell kényeztetni, hogy ezt csináld, meg azt, így meg úgy kell.

Egy férfiban legyen annyi fantázia és fel-rávezetés a nő felé, hogy magától elmegy finoman addig a határig bármiben, ami MÉG élvezetet okoz a lánynak.

Ne megkérdeztelek mi a jó neked alapon.

júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne, es varatlanul meg vegkepp ne, es azert, mert ugy gondolja, van benne "annyi fantázia és fel-rávezetés a nő felé, hogy magától elmegy finoman addig a határig bármiben, ami MÉG élvezetet okoz a lánynak." na igy meg vegkepp vegkepp NE. Honnan tudna jobban, mint a no?


"Ne megkérdeztelek mi a jó neked alapon." DE. Mi is a gond a kommunikacioval?

aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!