Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ennyire szeretek szopni?

Figyelt kérdés

Már többször írtam ide ezzel kapcsolatban. Néha már komolyan elgondolkozok, hogy teljesen normális vagyok-e?! :D

Tény, imádok szopni, imádom a páromat kielégíteni szájjal. Élvezettel csinálom, élvezem, benedvesedek tőle, felizgat, sokszor kerülök tőle orgazmus közeli állapotba is. Már ezt is furcsának találom abból kiindulva, hogy ahogy hallom/olvasom, a nők nem igazán szeretnek szopni.

Tudni kell, hogy amikor menstruálok, olyankor minden este leszopom. Tegnap történt, hogy én előbb mentem aludni, mint a férjem. Mikor ő jött, felkeltett, elkezdett simogatni, aztán rátette a kezemet a farkára, ami kőkeményen állt. Mivel épp megvan, szexelni ilyenkor nem nagyon szeretek (főleg, hogy tegnap volt a második nap…), így már ott is voltam előtte a számban a farkával. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ez meg fog történni, hogy éjjel felkeltenek álmomból és elkezdek élvezésig szopni. Normális, hogy ennyire szeretem? Vagy ezzel már menjek orvoshoz? :D vannak rajtam kívül más ilyen nők is?

27N


júl. 25. 16:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Normális,nekem volt nőm el is élvezett tőle.f
júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
Hol lehet hozzád hasonló nőkkel megismerkedni? 😅😀
júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt olvasni, hogy van más is rajtam kívül, aki tényleg élvezettel csinálja. :)
júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, én is imádom, meg persze azt is ha nyalnak. Orálcentrikus vagyok, jobban szeretem mint magát a dugást. :)


35N

júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hogy én nem futok bele ilyen Istennőkbe 😀
júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes ez,itt minden nő "imád" szopni, közben meg mindenhol azt hallani,olvasni nem akarnak mert milyen megalázó,blablabla.

Most akkor mi az igazsag?

Vagy te is csak vmi langyi fiu vagy,aki itt trollkodik?

júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16: nem, nem “langyi fiú” vagyok.
júl. 26. 00:04
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy nőnemű testvéred, aki ugyanilyen? :D
júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek szopni..N
júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
…majd megszámlálhatatlan üzenet érkezett a kérdezőnek…
aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!