Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fura, hogy csak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fura, hogy csak az indít be, ha valaki beindul tőlem?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és majdnem teljesen mellékes számomra, hogy hogyan néz ki a pasi (higiénia legyen rendben nyilván). Az indít be szexuálisan, ha látom rajta, hogy meg van halva a testemért. Lehet ez nárcisztikus vonás?

júl. 25. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyszerűen csak nő vagy a javából!
júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen természetes. Nagyon szexi, ha valakinek tetszünk, és a szexualitásban különösen fontos. Nem véletlen bókolunk egymásnak, becézgetjük egymást, simogatjuk egymást, ez mind része a kölcsönös vonzódás kifejezésének.


(Gondolj bele milyen kellemetlen lenne egy együttlét, ha valaki közben látványosan unatkozna, látszana rajta, hogy nem érdekelném. Még egy kávézás is béna úgy.)

júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az durva, hogy kb. tökmindegy neked a külseje, nem számít, hogy hájas, bőrbetegsége van, mindene szőrös stb, csak kívánjon téged és te már nedvesedsz? Fúj…
júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felizgattál :D
júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Antiszociális lény ***** válasza:
69%

"és majdnem teljesen mellékes számomra" = Azért nem baj, hogyha vállalhatóan néz ki.


A többi része egyébként nem fura. Nyilvánvaló, hogy szinte bármelyik nőnek jól esik, ha ő rá izgul fel egy neki szimpatikus férfi/nő.

júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Szia, en mar ettol a kerdestol elkezdtem izguni.

Szerinted ez normalis? :)

júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális dolog.

(N)

júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány éves vagy?
júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok vele.Én attól izgulok fel, ha megbolondulnak értem, de szó szerint.Én is gondolkoztam már ezen, hogy normális vagyok-e emiatt.


Mondjuk nekem azért nem mindegy ki, mert fontos számomra a jó higiénia, legyen ápolt a fogazata és ne legyen kövér.A többi viszont kompromisszumos dolog.Akiben megvan az alap ápoltság, egészséges test, hamarabb felizgat egy csúnya férfi, aki odáig meg vissza van értem, mint egy akármilyen szépfiú, aki csak úgy van.Semmit nem mozgat meg bennem az olyan.

júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Ugyanígy vagyok, teljesen.


#8 22.

júl. 25. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!