Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy csak kedves akar lenni vagy ,,úgy" gondol rám, mint aki beindul tőlem?

Figyelt kérdés

Nem akarom félreérteni, ha rám mosolyog, gyakran keresi a társaságom élőben és írásban... Mint munkatárs, csak kedves akar lenni vajon vagy több van mögötte?

Mik azok a jelek, amiket 100% biztosra csak az a férfi ad, aki vonzódik egy nőhöz? Honnan tudom biztosra?

Ez egy komoly ember, nem fog tolakodni vagy vmi nagyon direkt dolgot tenni, szóval vhogy ki kellene ugrasztani a nyulat a bokorból. Segítsetek!


2023. okt. 16. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szemedbe néz és úgy mosolyog. Fugyeld a testbeszédét is.
2023. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó csaj vagy, akkor kíván, mint a többi pasi, csak nem nyomja az arcodba.


Ha akarod, hogy legyen vele valami akkor reagálj rá.

Egyébként csak húzd be hozzá a strigulát, hogy ez is megdugna.

2023. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs komoly kapcsolata, nyugodtan ajánlkozz fel neki. Manapság már nem érdemes nyulat ugratni:-)
2023. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Általában észreveszem, ha valakinek a környezetemben tetszik valaki, de azt sose tudom, hogy én bejövök-e valakinek.
2023. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3: rossz tapasztalatom van azzal kapcsolatban, amikor én kezdeményeztem. Konkrétan csak ,,arra" kellettem onnantól a pasinak, nem vett komolyan. Nyilván nem kár érte, de akkor elhatároztam, hogy nem fogok többször én lépni első körben. A férfiakról nem tudok túl sokat, annyit igen, hogy értékesebbnek tartják azt, akiért le kell futni azt a bizonyos kört és ez bennük van, vadászösztön. :-)
2023. okt. 16. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!