Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ti a gyengéd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti a gyengéd kényeztetést vagy a durva szexet kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés

júl. 24. 23:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, a legtöbb csaj úgy szereti, ha az elejen finoman felizgatod tocsogósra, amíg ő nem kéri, hogy tegyem már be. Aztán mehet kőkeményen tempósan, a legtöbben nem szeretik a lassú romantikázást, hanem a tempós, határozott dugást igénylik.
júl. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
AZt szeretem ha keményen meg...
júl. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon ki vagyok éhezve, mint most is, akkor kevesebb az igényem a romantikára.

Hosszú, érzelmes kapcsolatban lehet játszani. De alapvetően meg tudom erősíteni, amit az előttem szóló írt. Én is azt szeretem, ha tocsogósra izgat a partnerem, aztán már remegek azért, hogy jó keményen megdugjon.

43N

júl. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kimondottan elveznem ha valaki durván meg dugna.

46 N.

júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Miért nem következik be?
júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!