Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek kell egy pasinak mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell egy pasinak mindig vmi újabb dopping hogy megint lázba jöjjön a saját párjától? Miért égnek ki?

Figyelt kérdés

Akik ilyenek hogy állandoan kell nekik vmi ami "feldobja" meg ismét észre kell venniük a párjukat mert "elfelejtik"?


Nem egy pasi elkényelmesedik másokat kezd lesegetni vagy bármi, aztán mikor felbukkan a nőnek egy két udvarlója aa nő meg menne is ilyen mellől inkább, hagyná is a kapcsolatot, akkor felpattannak mint vmi gorilla, egyből fontos lesz az akit addig le se ejtenek, semmibe néznek.

Vagy amikor kiderul hogy pl 1000 kovetője vagy millios lájkjai van a csajnak valahol(random példák), akkor jön rá hogy hu meg há milyen nője van azta, mik ki nem derülnek, addig meg kutyába se nézte.


Vagy pl kiégnek az ágyban és változtatás kell nekik meg segédeszközök (mint a fogyatekosoknak) vibrator show, meg menjen át a nő abba a fizetett stylba és játsza az agyát neki meg álljon fejen is meg bazárimajomkodjon mindenben hogy menjen a palinak a szex, vagy talán hogy ne csalja meg..


Miért csúsznak lefelé a pasik a kiégésbe.

Olyan szélmalomharc ez így.


(Kivételek nem téma. Ez a kiégős réteg érdekelne.)



júl. 24. 22:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"nőnek van esze és tudja hogy keverje a lapjait"


Na ez a zsibbaszto hogy a nő álljon fejen is kulonben a pasik csak lefelé ívelnek a közönybe. Kiégősek.

Sok energia megy csak abba mert a másik nem képes egy tüzfokon maradni stabilan.

júl. 25. 09:48
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

#10 hogyne, a nőnek végig taktikáznia kell, hogy a férfi nyugodt maradjon... Neked elment az eszed.


#9 hát ez nem egészen így volt. A már úgymond értelmesebb embernél igen, de az ősembernél nem feltétlenül.

júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Pontosan azért, amiért a nőknek is mindig kell az újra és újra meghódítás. Meg amiért mindenki újabb autót akar, újabb házat, új telót, mindent hamar megununk, a média rásegít erősen.
júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert az ember a természetènèl fogva poligám, a monogámiát csak a mi kultúránk erőlteti ránk és ha a férfi alkalmazkodik is hozzá, de némi hiány érzete mindig marad, szóval fel kell időnként dobni valamivel.
júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#12 Nem mindenkinek kell taktikázni, van, akinek ez természetesen jön.Amúgy én ezeket nőként írom.

Különben én is ott hagyok egy olyan férfit, aki nem azt adja, ami nekem kell.A legtöbb válást is a nők kezdeményezik.

júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell ujrameghoditás meg ezek. En alapbol szeretem a párom azért is a párom. En nem vagyok ilyen hullámzo instabil f.s.

Én képes vagyok neki 100 nap után is ugy örülni ha pl elém jön meloba vagy bármi, mint első nap.

Szexben se égek ki hogy unom a f.rkad.

Érzelmileg sem.

(Max ha vmi nárci toxic hülye vagy egyéb kapcsolatra alkalmatlan szutyok mint a kiégősek)

júl. 25. 13:16
 17/19 anonim ***** válasza:
Ok, ez te vagy, de nem mindenki olyan mint te, ezt kell felfogd.
júl. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Csak igy olyan rossz hogy megismerek vkit ránézek és már látom azr na ebben a pasiban pár hónap, másikban 1 év és kifújt.

Már ránézésre látom a vègét is egy kapcsolatnak.

Mikor ugy kezdik azt, hogy észreveszem, hogy na már nem fulladok meg az ágyban alvásnál mert nem szorongat ölelget mint aki utoljára lát, vagy sőt hátat fordít már, kezd lejönni a lángról, és ezeket a fázisokat ahogy ereszt le vki, úgy végigmozizni, nekem olyan tré. Pattogni meg tüzet csiholni már nem akarok mert ebbe már én beleuntam hogy a másikra megy el az energiám hogy őt tápláljam, miközben én nem vagyok táplálva, hanem forditva.

júl. 26. 08:08
 19/19 A kérdező kommentje:
Jav ebben a pasiban pár hónap kapacitás van, másikból kinézek 1 évet is. De már az elején ugy megyek bele hogy hamvában holt.
júl. 26. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!