Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popsi vagy mell érdekli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsi vagy mell érdekli inkább a férfiakat?

Figyelt kérdés

Nekem eléggé formás a popsim, viszont a melleim elégge formátlanok.

25/L



júl. 24. 21:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
30%

#7

Hagyd már ezt az álszent dumát. Ezzel itt nem fogsz csajt. A külső ugye egyből látszik, az fog meg, attól lesz valaki érdekes, vonzó. Az összes többi tulajdonsága később derül ki. Szóval hagyjuk, hogy a személyiség, meg a belső...

Vagy te úgy csajozol, hogy először a korai jezsuita teológiáról dumálsz velük?

júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
29%
Abszolút egyetértek a 11 el. Ezeket a dumákat azok nyomják akinek fogalma nincs a nőkről. Én minden nőnek, mármint aki tetszik, tudtára adom, hogy bejön a teste, a kinézete.. Szóval szexuálisan vonz.. És még sosem fogtam nőt úgy, hogy a belsőjét akartam megismerni először.. Normalis nő nem is várja el, főleg ha nem is ismered egyenlőre.. Szóval vagy bejön külsőre és te is neki ezért fogtok ismerkedni vagy nem lesz ebből semmi.
júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Antiszociális lény ***** válasza:
89%

#11


Nem szándékozom bárkit is keresni itt.


Nem mondtam, hogy ne számítana a külső, de egy nő alapvetően nem attól lesz vonzó, hogy milyen a melle vagy milyen a popsija. Inkább az a szomorú, ha nektek kimerül ennyiben a vonzalom, hogy úúú de formás, vagy úú de nagy a melle. (Nekem ettől azért több kell.)


De nyilván mindenki azt lát bele a dolgokba amit akar.

júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
17%
13. Lököd itt a süket dumát. Te, hogy ismerkedsz? Látod egy számodra ismeretlen nő lelkét? Nem azért szólítod meg mert külsőleg megtetszik? Miket hordasz itt össze? Aztán persze, kiderülhet, hogy nem passzol, vagy te sem neki, de első a külső amit látsz. Aztán az ismerkedés alatt ami sokszor heteket, hónapokat is eltart attól függően, hogy mennyit tudtok találkozni ismered meg a belőjét amit te írsz. De addig amíg nem tudod milyen is valójában mi köt hozzá? A vonzalom.. Ennyi. Bakker.. Kíváncsi lennék, hány nőd volt.. A nagy okosságok..
júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Antiszociális lény ***** válasza:
80%

#14


"Hány nőd volt"

Egy se, mert egyik sem volt az enyém. Kapcsolatban voltunk.



Nem, nem a süket dumát lököm, hanem te nem vagy képes megérteni, meg úgy láttam más sem, azt amit leírtam.


Egyrészt amiről te írsz, az csak akkor állja meg a helyét, hogyha teljesen ismeretlen a lány és úgy szólítod meg, másrészről pedig egyáltalán nem azt mondtam, hogy ne számítana a külső és az, hogy tetszen a másik fél teste és igen, meg kelle lennie a vonzalomnak is.


Azt probáltam elmondani, hogy rohadtul de nem az a releváns számomra, hogy milyen egy nőnek a popsija vagy a melle, mert igazából mindegy, hogy milyen. Ezernyi fontosabb dolog van ettől ami miatt lehet vonzódni valakihez. Talán az is fontos, hogy milyen a kisugárzása, milyen az arca, milyen a hajviselete, tetszik-e a szeme, milyen a megjelenése, mennyire tud magával ragadni a mosolya.. ha már beszélsz vele, akkor milyen a hangja, vevő-e rád.. meg tudod-e nevettetni, milyen a lány humora. stb.. itt már viszont igenis képbe jönnek olyan dolgok is, mint a személyiség, az intelligencia, a kedvesség és még sorolhatnám.



De elfogadom, ha neked az fontosabb tényező, hogy uuu de jó segge vagy uu de jó nagy a melle. Viszont én még csak ezek miatt életemben nem közelítettem egy nőhöz sem.

júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
33%

ma 22:46


Jó neked, nekem meg nem küldi a képeket a csajszi

júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
17%

17


Milyen csajszi? Miket halucinálsz már megint?:D

16-os voltam.

júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
43%

Mell.

39/F

júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
69%
Nekem pl. a mell kevésbé fontos,volt nagyon nagy mellű barátnőm is, meg olyan is, akinek szinte nem volt kidomborodó melle.
júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
54%
Mell max ruhában szexi, általában a nagy mellű nőknek melltartót levéve lógó, asszonyos, plusz most mit kezdesz vele érted, csak egy husdarab, amikor megy a szex, úgyse azt fogdosod folyamatosan, hanem az egész nőt. A jó, feszes fenékre rá lehet csapni szex közben.
júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!