Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon zavarja a 18-30év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon zavarja a 18-30év közti férfiakat?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra vonatkozna, hogy mit gondolnak a férfiak azokról a nőkről akik mondjuk korábban túlsúlyosak voltak és 10-15kg-ot fogytak. Azonban a bőrük helyenként striás maradt. Extrém striás láb, enyhén striás fenék és mell. Valamint a bőrük se húzódott vissza teljesen, nem extrém módon, csak enyhén látszik a testükön, mondjuk csak a felkarnál, azonban a mellükön kicsit jobban.

#bőr #stria #Mell fogyás után #Fogyás utáni bőr
2021. febr. 24. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Teljesen rendben van, nem zavar
Belefér, elmegy
Abszolút ki van zárva
60 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem társkeresési okokból írtam ki, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nem kérek üzeneteket. Ha gondoljátok részletezhetitek az álláspontotokat kommentben.
2021. febr. 24. 21:36
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem zavar, de tény hogy a feszes bőr jobb. Nem mindegy hogy a teljes alakban, meg a személyiségedben mit teszel hozzá. Van amivel kompenzálni lehet.
2021. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez totál egyénfüggő. Engem pl kicsit sem zavarna, mert nálam a személyiség sokkal hangsúlyosabb, de van barátom, aki az első bőrhibánál azt mondja, neki ez nem éri meg.
2021. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Én kifejezetten szexinek találom a striát popsin, csípő és combon. Hason sem baj.
2021. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna mert tett azért hogy jól érezze magát a bőrében és ez becsülendő. Az hogy melleden is vannak striák nem feltétlenül a hízás miatt van. Barátnőmnek is vannak a mellein, de neki akkor jelentek meg mikor elkezdtek nőni. Úgyhogy ez egyáltalán zavaró számomra. Főleg hogy én is túl vagyok egy életmódváltáson és 20kgtól szabadultam meg úgyhogy rajtam is látszanak, de már nem érdekel. Nem azt mondom hogy büszkén viselem őket, de ez is egy jele annak hogy elértem a célomat. De tudom ti nők máshogy működtök, nálatok azért ez nem így megy😅
2021. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ez érdekes megközelítés, még sosem gondoltam ilyesmi dolgokra úgy mint mondjuk egy hegre. A győzelem szimbólumaként. :)

Jöhetnek még kommentek.

2021. febr. 24. 22:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
10-15 még belefér, az nem látszik meg, de ha sokkal több volt, ahogyan előttem is írják már meglátszódhat, és a kövétebb nők lelomboznak.
2021. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Hát, szerintem az a férfiember aki tudja, mi az a stria, az inkább a fiúkat nézi mint a nőket. De persze lehet, csak én vagyok műveletlen.
2021. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát tudod az egyik barátnőmmel az első közös együtlét közben közölte a pasija, hogy "csíkos a feneke".😧Úgyhogy, ha van aki nem is tudja mi az, attól még láthatja és akár zavarhatja is.
2021. febr. 24. 22:44
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Számomra nagyon lelombozó, kihagynám.
2021. febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!