Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női ruha fétis? Mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női ruha fétis? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek azokról a férfiakról, akik valamiért felizgulnak akkor, ha felvesznek női ruhadarabokat?

júl. 24. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Elfogadom, engem is izgatna a dolog.
Nem érdekel, mindenki azt csinál, amit akar.
Elítélem, szerintem ez nem normális, és gusztustalan.
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, mindenki azt csinál, amit akar. Ellenben ha a párom vallaná ezt be, azt nem tudom hogyan kezelném. Nem egy bűnös dolog ez, nem árt senkinek, csak bizarr lenne.
júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 miért más ha a párod vallja be mint akárki más férfi?
júl. 24. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a páromnal élek együtt, vele szexelek, ő az, akihez vonzódok, nem akármelyik másik férfi. Ha így látnám, lehet, hogy kevésbé lenne számomra férfias vagy vonzó. Nem tudom, hogy reagálnék, nem mondom, hogy azonnal el akarnán hagyni, megpróbálnám ebben támogatni, de lehet, hogy nem menne így.
júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy heteró, az is biztos. Nem vagy az esetem, de nem érdekel mit csinálsz.
júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Vicces, amikor valaki a gyakorin minden előzetes viselkedésminta alapján kijelenti, hogy: "Te nem vagy hetero!" Tudtommal az számít melegnek, vagy biszexnek akit izgat a farok gondolata, látványa, vagy romantikus kapcsolat egy vele azonos neművel.
júl. 24. 22:09
 6/13 anonim ***** válasza:
5. Nekem az sem heteró, aki joi ruhákat hord. Írd ki szavazással, nézzük meg. De szívesen megtestem én is. Fogadunk?
júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Női*
júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 Azt írsz ki amit szeretnél, ez engem nem különösebben érint. Mondhatod az elefántra is, hogy a halak csoportjába tartozik, attól még nem fog oda tartozni.
júl. 24. 22:32
 9/13 A kérdező kommentje:
A kulcsszót te magad is kimondtad, nem heteró, neked. Ez egyéni szocprobléma.
júl. 24. 22:33
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Akkor így írom: Sok nőnek ez NEM fér bele. Mert ez sehol sem tükrözi a férfiasságot.
júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!