Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit kéne tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tegyek? Egyre jobban vágyakozó lábfétisiemmel?..

Figyelt kérdés

Nagyon régóta kínoz ujra a vágyam, hogy ki akarom es ki akarom teljesen élni magam a Laberotika vilagaban de az a baj manapsag ismerekedesnel szóba akarok hozni finomat enyhen utalva a dolgot es rögtön hat az mennyire undii dolog stb a labnyalas kenyesztetes es azzal csinalni a masiknak, es arra ra elvezzni rá… es 10/8 igy lassa maradek 2 pedig vagy parja van vagy jo dolognak mondja de nem probalna ki



Mar olyan otletem volt Rosszlanyok.hu ra is fel neztem es ott kiélni egy picit a vagyaim vagy valakinek van mas otlete hogy lehetne ezt orvosolni?…



júl. 19. 05:39
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
A fetiseket jo megelni. A labfetis nem is olyan durva siman talalsz ra partnert.
júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Nem jo megelni, szexbunbe viheti az embert...
júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

én is rosszlányokon akartam ha nincs más

de hálistennek lett

egy lány aki szerelmet vallott nekem = mindent megtesz nekem

nem nagyon szerette volna, ráadásul olyannak ismertem meg aki ellenzi de mivel jól bántam vele, szerettem stb.. hagyott bármit

próbálkozz ezzel, egy valaki akit igazán szeretsz megadsz neki mindent, és ő is megfog

júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én aki már megunta a lábfétist! 😀😀😀😅😅😅
aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!