Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi a szádba élvez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a szádba élvez, milyen mennyiségű “anyagra” kell számítani?😅🙈

Figyelt kérdés

Ez most biztosan nagyon hülye kérdésnek hangozhat. De még nem szoptam, most viszont már ott tartunk a barátommal a pettingben, hogy kipróbálnám. És tudom, hogy a pasik szeretik, ha a lány lenyeli, de nem tudom mennyi lesz, meg milyen.

Tényleg teljesen személy függő a mennyiség, meg hogy pl mikor/hányszor élvezett el legutóbb?

Köszi minden választ!🙏🏻



júl. 24. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem azt a mennyiséget kényelmesen le tudod majd nyelni, nem lesz gond! ;)

Esetleg, ha nagyélvező előtte verd ki neki, aztán mehet a második adag, már szájba.

júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Fél liter kb.
júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy nem láttad még mennyit élvez? Verd ki neki előtte, s mérd meg mennyi az annyi.
júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De csak az ő hasára, meg ilyenek, ment főleg, és nem tudtam úgy felmérni, hogy egyben mennyi.😅
júl. 24. 18:45
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Azért akkor verd ki neki egy kis pohárkába, biztosan tetszeni fog neki!
júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

4-7 ml az átlagos sperma mennyiség.

Egy evőkanál 10-15 ml térfogatú

júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Egy lány markában elfér, nem folyik ki, nem kezelhetetlen mennyiség.

Az íze szokatlan lesz, de nem elviselhetetlen.

júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!:)
júl. 24. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

,,Tényleg teljesen személy függő a mennyiség, meg hogy pl mikor/hányszor élvezett el legutóbb?"


Nagyjából igen, ha félsz tőle, hogy ,,túl sok" lesz, akkor előtte ürítsd ki, ha gondolod kétszer is. Harmadikra már nem fog sok jönni. De igazából nem muszáj rögtön lenyelned, senki nem várja el. :D Aranyos tőled, hogy ennyire odaadó szeretnél lenni, de sose tegyél semmi olyat, amit te nem akarsz.

júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem jön az magától akkor ,hogy le akard nyelni,akkor azért ne csináld mert szerinted ez tetszik az úgymond pasiknak.

Én nem akarnám hogy a barátnőm olyat tegyen amit nem saját szándékból,hanem megfelelési kényzserből tesz. Ha ez így lenne és később kiderülne,nekem rosszul esne. 28f

júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!