Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Munkahelyen rá szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen rá szoktatok mozdulni, ha van egy jó csaj?

Figyelt kérdés
júl. 24. 02:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jaj már, olyan kemény itt mki magához! Ne tegyétek ezt!

Még ha igaz is lenne, hogy az vagy, amit írsz, ne feledd, hogy a kevésbé megnyerő külsejű embereknek is van párjuk, nem minden a külső!

Én pl. most egy olyan pasiba vagyok beleesve, aki eleinte nem is tetszett, külsőre bevallom nem fogott meg, de az intellektusa, a személyisége, ahogy beszél, a magabiztos fellépése teljesen levett a lábamról, eldobnék mindent érte komolyan!

júl. 24. 14:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Sok éves kapcsolat lett belőle. f.
júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
rámozdulnék, de én munkahelyeimen nincsenek. egyszer volt, de 2. próbanapon lelépett, mert szar volt a meló neki 😂 (amúgy igen, az éppen egy fizikális munka volt, nem nőknek való. jelenleg irodában most lehetne, de egyik nő sem az esetem. megpróbáltam álmodozni róluk, de még az se ment)
júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!